Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Civilből rendőr vagy katona?...

Civilből rendőr vagy katona? Vessem el az ötletet vagy vágjak bele?

Figyelt kérdés

Szeptember óta nem találok munkát. A tartalékaim kezdenek kimerülni. Közgazdasági BA diplomám van és angol, német valamint orosz C1. Ennek ellenére a 20 pályázatból mindössze 2 helyről szóltak vissza, ott is az online interjún kiszórtak. 23 éves vagyok és szerenték magammal kezdeni valamit, mert szép lassan lelkileg is felemészt ez a tehetetlenség. Egy ismerősöm aki katona lett ajánlja nekem, azt mondta, hogy aki felsőfokó végzettséggel rendelkezik és nyelveket is beszél az elég hamar elismert katona lehet. Engem azonban a rendőrség jobban érdekel, viszont annak idején a szüleim nem engedtek az nke-re, mert azt mondták veszélyes, egy darab gyerekük vagyok, nem akarják, hogy bajom legyen.


Ki mit javasol? A pénz érdekel már a legkevésbé, egyszerűen csak szeretnék annyit keresni, amiből megélhetek tisztességesen, illetve valami hasznos munkát szeretnék csinálni. Köszönöm a válaszokat.


2021. febr. 14. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű, hogy katona! A rendőrség most nagyon nem.
2021. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Katona
2021. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a koránkeléshez hogy lehet hozzászokni? lúdtalp kizáró ok?
2021. febr. 14. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Korán feküdj le. Sztem a lúdtalp nem kizáró ok.
2021. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmivel sem kell korábban kelned mint bármilyen másik munkánál.

Nem emlékszem pontosan de reggel 7 vagy 8 órakor van sorakozó

2021. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2021. febr. 14. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Angol és német c1-el én kimennék külföldre dolgozni...de azt írtad a pénz nem számít, akkor legyél katona.
2021. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!