Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy intelligens, talpraesett,...

Egy intelligens, talpraesett, jó készséggekkel rendelkező, fiatal, igényes, szép lány elmegy gyárba dolgozni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 01:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Egy intelligens, talpraesett, jó készséggekkel rendelkező, fiatal, igényes, szép lány nem megy gyárba dolgozni, hanem addig tanul, amig az igényeinek megfelelő, magas képzettséget meg nem szerzi, és az igényeinek megfelelő fizetésért elmegy dolgozni egy irodaba, vagy alapit egy vállalkozást, vagy csak ùgy, simán szert tesz egy sugardaddy-ra.
2021. febr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
11 Ja, ha otthon kinyalják a picsáját valakinek, ez valóban így működik. Nekem addig is, amíg megszereztem a végzettségem, elő kellett teremteni valahonnan a tandíjra és a megélhetésre valót is...
2021. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, végül is szerintem mondhatom, hogy beleesem ebbe a kategóriába és igen, évekig dolgoztam sz*r gyárakban, mert olyan családi körülményeim voltak, hogy érettségi után inkább mentem otthonról. Ez még az előző válság után volt, örültem, hogy találtam egyáltalán munkát végzettség nélkül.


Mellette tanultam természetesen, lett diplomám és beszélek két idegen nyelven, úgyhogy ma már irodában dolgozom. Az intelligens, talpraesett lányoknak is meg kell élni valahogy.

2021. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vannak, főleg a mostani válsághelyzetben. Mások engem is így jellemeznek, három nyelvet beszélek és jogásznak készülök, és én is dolgoztam gyárban, mégpedig azért, mert egyszerűen nem találtam más munkát(diákként, úgy, hogy három szövetkezetnek is a tagja vagyok). De olyan fiatal igényes és szép nőkkel is találkoztam, akik diplomával álltak a szalag mellett.
2021. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagától nem. Ha szükség nagy úr akkor igen. De persze simán lehet ennek más oka is hogy valaki ezt bevállalja.
2021. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Elmennek, csak épp nem a sorra összeszerelni. Van sok egyéb munka is egy gyárban.
2021. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A barátnőm gyárban dolgozik. Intelligens, nyitott, talpraesett, kreatív, jó az írásképe, értelmesen tud fogalmazni, és gyárban, szalagnál dolgozik. Hogy miért? Mert szeret ott dolgozni, elégnek találja a fizetést, kényelmes neki a munkabeosztás, jó a társaság, és mellesleg nem érdekli mások véleménye. Ha nem gyárban dolgozna, hanem otthon ülne és keresgélne, hogy milyen munkahelyre menjen, ami méltóbb hozzá, akkor meg az lenne a baja itt a fórumozóknak, hogy munkakerülő és nem vállalja el, ami van, hanem válogat. Aki akar, az bármiben tud kivetnivalót találni. Mi a fenének kéne másoknak megfelelnie, pláne idegeneknek egy anonim fórumon?
2021. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17: Senki, sehol nem írta, hogy bárkinek is meg kéne felelnie a barátnődnek.
2021. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Persze h van ha nincs piacképes végzettsége tök mindegy hogy néz ki a gépsoron s hasonló munkakörökben ķöt ki. A csinos kinézet nagyon kevés egy komolyabb pozi betöltéséhez.
2021. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Es a talpra esettseg sem elég. Mellesleg ha valakinek ennyi készsége van általában tovább tanul.
2021. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!