Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számodra mennyire fontos,...

Számodra mennyire fontos, hogy a munka végeredménye, amiben részt veszel, igényes legyen?

Figyelt kérdés

Itt most teljesen függetlenül attól, hogy szalagsoron vagy irodában vagy akárhol dolgozol.

Tehát nem a te munkarészed igényességére gondolok, hanem egészében véve a végeredményre.


2016. szept. 1. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos! Mondhatni úgyis a maximalizmusra törekszem a munkám során. Előfordult már, hogy nem olyan lett amilyennek szerettem volna, és sokáig agyaltam hogy hogy kellett volna , miért lett olyan.... aztán később megpróbáltam javítani, pontosítani jobban odafigyelni, hogy minden tökéletes legyen.
2016. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte fontos volt, mert maximalista vagyok, és nem szeretek olyan munkát kiadni a kezem közül, amiről tudom, hogy jobban is meg lehet csinálni. Csak aztán átkerültem egy olyan helyre, ahol teljesítménybérezés van, és a mennyiséget nézik csak, nem a minőséget. Az első pár hónapban még itt is inkább jól, semmint gyorsan próbáltam dolgozni, mert nem akartam feladni az elveimet. De aztán rájöttem, hogy havi kb. 15-20.000 forinttól esek el, ha a minőségre megyek, nem a mennyiségre. Azóta sietek én is, mint a többi, és úgy vagyok vele, hogy ha rossz, amit csinálok, az lényegében a cég hozzáállását minősíti, nem pedig az enyémet!
2016. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is egy ilyen mennyiségre hajtó dologgal kapcsolatban jutottam eddig a kérdésig.


Mert ok, fontos a mennyiség, de a minőségből azért nem kéne lejjebb adni, mert sok múlik azon is. Persze nem engem minősít hanem a céget, de én már eljutottam odáig, hogy nem akarok ilyen cégnek dolgozni, amíg van más választásom.

2016. szept. 1. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk nincs ilyen mennyiséges dolog, de sok anyag van, aminek a végleges formátumát látva néha legszívesebben elsírnám magam, hogy ebben vagyok én társszerző. Főleg, ha igazából csak 5 kattintás lenne az egész és tudom azt, hogy ezt akár én is megcsinálom, ha eljuttatják hozzám időben vagy megkérnek, mert nekik nem füllik hozzá a foguk.
2016. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, ezért is nem szeretek igazából csapatban dolgozni. Azt mondják, a koktél minősége olyan, mint a leggyengébb alkotórészének minősége. Szerintem ugyanez érvényes a csapatmunkára is.
2016. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, de a koktél összetevői ott kezdődnek, hogy valakinek valaki megmondja, hogy ezt a hozzávalót vedd meg, ne azt.

És akkor te hiába tudod a legjobb receptet, ha meg vagy kötve egy sz@r alapanyaggal.

2016. szept. 1. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez volt a bajom a csapatmunkával mindig, hogy lutri, hogy kit válogatnak be mellém vagy engem hova válogatnak be. Ha magam tudnám összerakni a bandát, az egészen más lenne, de erre még nem volt lehetőségem.
2016. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra fontos. Akiknek nem az, azok tartoznak a többségbe, de azok itt úgysem fognak válaszolni.
2016. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, mert ezzel egy képet is mutat az ember önmagáról.
2016. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!