Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van abban valami ciki, ha...

Van abban valami ciki, ha hétvégén és ma este előredolgozom, hogy a hétköznapjaim szabadabbak legyenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi rossz nem értem mire gondolsz ha éjjelezel? Esetleg full másnapos leszel a hétvégére arra gondolsz? Mert előfordulhat
2020. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Voltam már így mert nyáron strandon akartam tölteni a hétvégét
2020. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te meg a barátokkal hát jah a jó hétvégének ára is van mindig
2020. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak jobban esik hétköznap elintézni a bevásárlást csúcsidőn kívül, vagy az itthoni házimunkát, vagy csak szimplán lustálkodni és filmezni :)
2020. ápr. 3. 20:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy irodai (home office) meló
2020. ápr. 3. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz.
2020. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Miért lenne az? Ha csak nincs kötött munkaidőd és nem lehet lecsúszni a plusszokat.
2020. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok most, tegnap kiléptem 3 órára, Simán elintéztem a bevásárlást, hétvégén kilométeres sor volt


A főnököm reggel 3kor szokott kelni (férj akkor indul dolgozni), ő akkor belép, s dolgozik.s este/hétvégén gyorsabb a rendszer.

2020. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Inkább okos ötlet....én is ezt szoktam,igy nem torlodik fel olyan sok feladat :)
2020. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy de jó annak aki tud előre dolgozni... És főleg a mostani helyzetben szerencsés az aki tud home office-ozni. :)
2020. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!