Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MLM-esek miért nem árulják el...

MLM-esek miért nem árulják el soha előre, hogy mi az a munkalehetőség, amit kínálnak?

Figyelt kérdés
Beléptem gy ilyen csoportba kíváncsiságból. Rögtön 2-en rámírtak, ilyen olyan fantasztikus lehetőség, szóljak, hogy mikor tudnak felhívni itt messengeren. Mondom, valamit azért szeretnnék tudni előre legalább a munka jellegéről, mert aztán lehet, hogy nem is érdekel. Megnyugtat, hogy nem kell semmit eladni és napi 2-3 óra munkával akár egy havi fizetés (?) is meglehet. Mikor tudna hívni, hogy elmondja a részleteket.

2021. febr. 17. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Mert legfőképp az a lényeg, hogy minél több embert beszervezzenek a semmire, aztán azok is minél többet beszervezzenek... Piramis.

Ő lehet lát ebből valamit, de te nem nagyon fogsz.

2021. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert akkor a pillanat töredéke alatt fény derülne arra, hogy piramis tevékenységbe akarnak belevonni.
2021. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert ők is tisztában vannak vele hogy ahogy kiejtik hogy mlm/hálózatépítés/network marketing, azok akik nem ma jöttek le a falvédőről kapásból elhajtják őket a francba.
2021. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
mert az, hogy : "mlm" elriaszt, de a begyakorolt manipuláló dumában hisznek.
2021. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert ezeket direkt erre képzik ki a "szakmai tréningeken", hogy így lehet legkönnyebben bevonni a gyanútlan embereket. Hiszen ha rögtön azzal kezdi, hogy szeretne beszervezni egy MLM cégbe, akkor az okosabbak rögtön elhajtják, de ha húzza itt a mézesmadzagot, hogy ez ilyen-olyan szuper lehetőség, akkor hátha végül rábólintasz.


Engem is megkörnyékezett jópár ilyen, amikor munkát kerestem. Az első 2-3 nál még nem voltam elég élelmes, és hagytam, hogy megnézessenek velem egy félórás semmitérő videót, vagy meghallgassak egy 20 perces rizsát.

Aztán megelégeltem, és utána bárki rámírt, mindjárt konkrétan rákérdeztem, hogy MLM-ről van-e szó, és hogy melyik cégnek dolgozik. AKi vette a fáradságot arra, hogy normálisan válaszolt, annak és is normális hangnemben megköszöntem a felajánlott lehetőséget, visszautasítottam és elköszöntem. Aki viszont nem adott egyértelmű választ, hanem beszélgetni akart, azt rögtön letiltottam.


Sajnos csak így lehet leszerelni őket, borzasztóan rámenősek.

2021. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Fsms ***** válasza:
82%
Jó nagy átverés, ha előre elmondanák, senki nem menne el.
2021. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: milyen csoportba léptél be kíváncsiságból?
2021. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Online munka vagy ilyesmi a csoport neve.
2021. febr. 17. 18:53
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert munka az nincs, csak bepalizas es zaklatas van. Igazan csak belepeskor vesz a palimadar egy kezdocsomagot, utana mar senki semmit.
2021. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

Csak a nagyon amatőrök nem árulják el elsőre, hogy MLM-ről van szó. Pontosan azért, ami az itteni válaszokból is jól látszik, hogy az "MLM" szó hallatán sokan egyből a "piramisra" és társaira asszociálnak.

Ezek az MLM-esek még nem értették meg, hogy az ilyenekből amúgy sem lenne munkatárs, úgyhogy semmi vesztenivalójuk nem lenne, ha egyből elmondanák, hogy miről van szó.

Mindkét félnek időt spórolnának.

2021. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!