Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok 3 műszakos munkát...

Vállalnátok 3 műszakos munkát ha olyan helyen lenne ahol szeretnétek dolgozni és élvezitek is a munkát?

Figyelt kérdés

Szóval adódott egy általam kedvelt helyen levő munka és ott ahol már régen voltam mint diák. Sajnos egy negatívja van, hogy 3 műszakos de kibírható szerintem, meg kicsit messze van de van oda közlekedés.

Családom nagyon lebeszél róla, mert sokallják, meg féltenek, hogy mi lesz ha nem lesz több buszom (ami lehetetlen hisz sok jár ott), mennyire fogom bírni. Pedig én mindent belekalkuláltam, 3 műszakot is igaz a korai kezdést nem annyira de ez felérne azzal, hogy oda megyek ahova szeretek és szeretnek.

Jelenlegi helyzet miatt kis bonyolítások léptek fel mint a kijárási tilalom miatti papír megszerzése(még nem kaptam meg), meg hát 2 bérletet kell vennem, meg éjszakai buszokkal járni reggelibe de még mindig ott a tudat, hogy oda megyek ahova szeretek és még a munkát is élvezem. Igaz gyári munka, de sok feladat van ott.

Jelenleg épp intézkedek, hogy mégis vegyenek fel mert vállalom a 3 műszakot.

Úgy érzem ott a helyem, máshol meg nem lennék boldog, nem élvezném a munkát, a helyet és gyomorideggel mennék oda.

Én sokat szoktam fenn lenni éjszaka, sokszor napközben alszok így lehet nem is lesz vészes a megszokás.

Nem évekig tervezek ott lenni, de azért szeretnék rendesen ott dolgozni és nem csak mint régen tanuló.

Plusz boldogság még, hogy sokan felismertek mint diák és ez annyira meglepett, pedig sok év eltelt azóta.

Ti mit lépnétek?

Sajnos más munka jelenleg nincs és pénzhiányom van nagyon.

Tényleg oda húz a szívem.



2021. febr. 17. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
ha nincs más, akkor kényszerből igen. Amúgy éjszaka az alvásra való, mióta világ a világ.
2021. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1.Sajnos ez igaz, de a világ megváltozott.

Én sokszor nem is alszom éjszaka, hanem általában gépezek ezért talán könnyebb lesz, de tényleg nincs más sajnos és senki nem is hívott, itt pedig még most is segítenek ilyen kellemetlenségben amit én csináltam..

2021. febr. 17. 20:34
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 évig dolgoztam 3 műszakban, és lehet, hogy most nagyon le leszek pontozva, de szerettem így dolgozni. Szerencsés voltam abból a szempontból, hogy könnyen el tudtam aludni bármikor, nem viselt meg a következő heti "átfordulás". Viszont volt olyan kollégám, aki nem bírta, éjszakás héten egyáltalán nem tudott napközben aludni, szóval ez nagyon egyén függő.
2021. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Csináld!

Volt már több munkahelyem ahova nem szerettem bejárni. Az előzőnél annyira gyomoridegem volt amikor bementem, hogy akkor megfogadtam "csak olyan munkát csinálok amit szeretek is".

Most, hogy végre nem irodai munkám van hanem egy olyan változatos helyen vagyok ahol fizikailag és szellemileg is le tudok fáradni végre jól érzem magam.

Nálam sem igazán helyeselte a család, vagy inkább nem értette, hogy miért váltok, de azóta elfogadták és belátták, hogy sokkal jobban érzem így magam.

A 3 műszak király én nagyon szeretem! ;)

2021. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3-Én tudnék napközben aludni, párszor volt ilyen hogy akár délután 4ig aludtam mert éjszaka fenn voltam :D aztán éjszaka aludtam mert nappal kirándultam.

4.Na végre valaki aki nem panaszkodik a 3 műszakra :)

amúgy nekem nem annyira horror mint mások szerint, mert legalább történne változatosság, nem mindig ugyanaz a menet. éjszaka meg délután simán megoldható, a reggel kicsit bonyolult de nem vészes.

2021. febr. 17. 20:42
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal előrébb vagy, ha olyan helyen dolgozol három műszakban, ahol szeretsz lenni, mint ha egy mások által elvárt, követelményként irányodba támasztott helyen vergődsz nap mint nap. Én évtizedek óta több műszakban dolgozom és a mai napig élvezem a munkámat. Akkor is ezt csinálnám, ha nem tudnának ideiglenesen annyit fizetni, mint amennyi ki van alkudva, mert ez a szenvedélyem, ez a hobbim, itt érzem hasznosnak magam. Arra pedig magasról tojok, hogy másoknak tetszik-e ez vagy sem, - mert az én éltem és nem az övék.
2021. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Annyi probléma van még, hogy reggel 3kor kéne kelnem és éjszakai buszokkal mennem (sosem voltam még ilyennel) és sokat utaznék amivel elmenne sok idő és fáradt leszek mire a nap lemegy de nem sokáig igazából. ha sikerülne elintézni akkor nem hezitálnék tovább mert így sosem lesz munkám ha mindig a családra hallgatok, hogy ez messze van, az nem jó...Ennél legalább ismerem a feladatokat, ott ismernek is, simán felvettek csak elszúrtam a család lehangolása miatt, de hátha helyre tudom hozni.
2021. febr. 17. 21:08
 8/22 anonim válasza:
12%

Bocs ez nem ide tartozik de mennyire lenne ciki ha megkértem valakit, hogy segítsen hogy megint ott dolgozhassak egy helyen mert megoldódott a gond ami korábban volt és amiért nem vállaltam épp de másnap már közöltem hogy mégis tunék menni de megint meggondoltam magam,mert ez sehogy se jönne össze útvonalban és eléggé sz.rnak érzem magam emiatt.

remélhetőleg nem holnap hívnak de hogy kerüljem el ezt?

mennyire vagyok szemét?

bocs hogy nem a kérdéshez de gondoltam hátha kapok választ

2021. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Soha. Ennel jobban semmi nem tenne tonkre. Meg tudtam szokni az allando ejszakat is. Meg azt ia, hogy este nyolckor elaludjak es hajnali negykor keljek.

De ez az allando valtas felorli a szervezetet. Nekem csak kave es xanax nyomatasaval ment, de hamar otthagytam.

2021. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9.amúgy átgondoltam alaposan.

Tényleg nem érné meg ennyire.

Főleg 3 műszak (reggel, délelőtt, este) meg még az utazás ami szintén fárasztó (1 óra szinte vagy több).

Külön bérlet is terhel, bár ez nem annyira gond.

Szóval átgondoltam és nem menne, nekem még a 2 műszak is lefárasztott akkor a 3tól kidöglenék lehet főleg este azért meg más ha fenn vagyok és gépezek mint rendesen dolgozok.

Amúgy találtam pár közeli munkát 1 műszakos munkarenddel hátha sikerül :).

azok talán jobban megérnék mint szenvedni valamiért.

Az új munkahelyet is meglehet szokni talán meg ha főleg 1 műszak ami egyáltalán nem vészes nekem.

Szóval ja döntöttem.:)

HA meg hív akkor mégegyszer elnézést kérek azt mondom hogy talááltam máshol munkát ami azért közelebb van.

2021. febr. 18. 01:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!