Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt vagyunk ennyire korlátozva?

Mièrt vagyunk ennyire korlátozva?

Figyelt kérdés
Megszabjàk, hogy milyen beosztàs szerint kell dolgoznod. Elvileg van tervezet, amin alakìthatsz, hogy neked is jó legyen, aztán ha megteszed, akkor újat nyomtatnak másnapra, amin már az előzőekből kiindulva, senki nem akar vàltoztatni. Tehát, a napjain korlátozottak. A munkahelyi feladataidat teljesìted, aztàn lazìtáskènt kèrdezel a barátaidtól. Megkapod, hogy nem nekik dolgozol, hanem a kijelölt főnöködnek. Tehát, màr itt szűkültek a jogaid a munkahelyen. Egèsz nap a munkàval foglalatoskodsz, kapod az ìvekt az irigykedő kollègàktól, főnöktől, meghatározott a munkarended, nem szólhatsz a barátaidhoz, eredmènyeket vàrnak el. Nem rabszolgasors ez?
2021. febr. 18. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*napjaink
2021. febr. 18. 08:19
 2/6 A kérdező kommentje:
*ìveket
2021. febr. 18. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
De, rabszolgasors. Na huzzal vissza melozni, az a munkadarab nem fogja magat lesorjazni, teged meg ezert fizetunk.
2021. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok múlik a munkakörön és a vezetőn, nálunk is van beosztás, nem szereti a beszélgetést, mégis van rugalmasság, lazaság, abszolút nem gáz a helyzet. Ha szóban nem lehet beszélgetni, mindenki csetel, de legalább csend van (iroda). :D

A beosztás azért van, hogy minden tennivaló haladjon, ha mindenki azt csinálná, amihez kedve van, akkor valami sose lenne megcsinálva, irányításra mindig szükség van. Azon belül viszont úgy osztom be a napomat, ahogy én akarom, azt az ügyet veszem előre, amelyikhez több kedvem van éppen, és ha muszáj, tologatom 1-2 napot, vagy megkérdezem mi legyen vele. És segítenek. Amiről Te beszélsz, az egy zord világ, jó negatívan állítod be. Ha ennyire elviselhetetlen, érdemes lenne új munkát keresni, addig is szerintem fizetésért dolgozunk. :) Ha nem tetszik ott a morál, keress egy neked valóbb állást. Ahol lazábbak a szabályok, és jobban irányíthatod a napjaidat. Vannak kötetlenebb munkák, pályák, az érdeklődésednek megfelelően kell tanulni és elhelyezkedni. Akkor jobban éreznéd magad, gondolom. :)

2021. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem kötelező ám dolgozni.
2021. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban sok múlik a munkakörön. Én pl irodában dolgozom, hivatalosan fél 8-tól, de senkit nem érdekel, ha 8-ra vagy fél 9-re ér be valaki. Ha a munka megvan 4 óráig, akkor nagyjából azt csinálsz amit akarsz. Kimehetsz ügyet intézni, bármit. Hétfőként meg mondta a főnök, hogy be se kell mennem, mert amilyen munka olyankor van, azt home office-ban is meg tudom oldani.


Szóval valóban nem mindegy milyen cégnél vagy és mi a munkaköröd.

2021. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!