Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan miért dicsekszenek vele...

Sokan miért dicsekszenek vele hogy akár mindennap dolgoznának reggeltől estig,nekik meg se kottyanna?

Figyelt kérdés
Több olyan embert is ismerek aki azt mondja hogy nem érdekli ha 7 napból 7-et kell dolgoznia,ő bírja.Ezt azért mondják hogy felnézzenek rájuk,tiszteljék őket?Én fiatal vagyok,de nekem elég a heti 40 óra munka.Minek hajtanám magam?Hogy aztán gyógyszerre költsem azt a pénzt,amit a túlórával megkerestem?

2021. febr. 18. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy ezt leginkább azok mondják, akik évek óta munkanélküliek, vagy sosem kellett ennyit dolgozniuk. Persze, tisztelet a kivételnek.
2021. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én meg nem bírnám ha mindennap dolgoznom kéne pedig csak 30 vagyok.Egy héten heti 5 nap bőven elég.De nem reggeltől estig,hanem 8 órát.
2021. febr. 18. 08:28
 3/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én azt látom, ezt két féle ember mondogatja:

-akik nagyon szegények, és nem is volt esetleg munkájuk, és most örülnek ( itt sokszor igaz is, hogy bírja a melót, mert végre kap lóvét, és motiválja, ez szerintem jó, és nem is dicsekvés annyira).


-azok, akik még a kutya faxával is dicsekednek, de igazi, kézzel foghatóval nem tudnának. PL: jah mennyit bír melózni, közbe meg amúgy nincs látszata, mert a 150 felé felvett kölcsönt fizetik vissza, és 50 évesen sincs egy normális saját ingatlanuk mondjuk. Én nem bírnám a lelkem is kidolgozni, de nem is kell szerencsére, és mégsem vágok fel ezzel face to face a kollégáknál, hogy nekem miért nem kell túlóra, stb, meg engedjenek szabira...

2021. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlórákkal megkeresném a 300-at,de úgy vagyok vele inkább legyen 200 a fizetésem,de van szabadidőm.Nekem ne szóljon a munkáról az életem, pedig se kutyám se macskám.
2021. febr. 18. 08:43
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Életemben nem hallottam még, hogy valaki ilyet mondott volna.
2021. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább olyanokat hallottam, amikor valaki panaszkodott előttük, hogy túl sok a munkájuk a heti öt nap-napi nyolc órás műszakban, hogy erre puhánynak nevezték őket, meg hőzöngtek, hogy ha ennyitől megszakadnak, akkor hogy bírnák ki azt a munkamennyiséget, amit ők csinálnak. Meg hogy ők nem lopják a napot otthon, ha nincs mit csinálni, hanem megkérik a főnököt, hogy osszák már be őket aznapra is.
2021. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6: Ja, amúgy az ilyenek vagy üres életűek vagy elegük van otthon az asszonyból meg a kölkökből. Egy részük, ha nem a munkahelyen, akkor a kocsmában tölti az időt.
2021. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvencem, mikor olyanok, akik évek óta otthon vannak mondják azoknak, akik két helyen dolgoznak évek óta, hogy : "Ne mondd, hogy fáradt vagy, örülj, hogy van munkád. Bezzeg én sosem panaszkodnék, csak sajnos nekem nincs munkám." Persze, de azt nem teszi hozzá, hogy nem is keres, és ha véletlenül megtalálja a munka még akkor is direkt nem megy el dolgozni, mert mindig van rá kifogása.
2021. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért heti hét napot simán kibírnék egy klímás irodában zenét hallgatva, egyik kezemben kávéval, a másikban telefonnal. Ez nem is munka, max a seggem fájdulna meg a sok üléstől meg az ujjam a telefon nyomkodástól.
2021. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

9-es én ezt csinálom heti 5x8 órában (igaz most otthonról) és hidd el, egyáltalán nem egy leányálom ez sem...

nem keresek rosszul, mégis utálom már ezt is csinálni

2021. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!