Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hánytól hányig járnátok be...

Hánytól hányig járnátok be dolgozni ha lenne választási lehetőségetek és miért?

Figyelt kérdés

A.Reggel 8-tól délután 4-ig.

B.Reggel 9-től délután 5-ig.


Ti melyiket választanátok ha nem lenne olyan messze a munka max 1 vagy óra de kevesebb átszállással és a munka se olyan megterhelő ja és persze 1 műszakos?



2021. febr. 19. 01:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A, azaz 8-4-ig, lehet korábban kellene kelni, cserébe több maradna a délutánból.


De dolgoztam már reggel 6-tól délután 2-ig is, nekem az tetszett a legjobban, igaz, hogy korán kellett kelnem, cserébe az egész délután az enyém volt. Mert oké, hogy 8-ig aludhatnék, cserébe rámenne az egész délutánom.

2021. febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1.Én is így érezem.:)

nekem is ez tetszik, ezért is lehet ezt fogom választani.

9-5 hát maradna idő de kevéske főleg még a hazaúttal is.

de legalább hétvégén lehet pihenni.:)

de azért fontosak a délutáni szabadidők.

2021. febr. 19. 01:33
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a B. Minél "reggelebb" van, annál használhatatlanabb vagyok
2021. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom írni, mint az #1. Én most 6-tól 2-ig melózok (pontosabban 2:30-ig, mert van kötelező ebédszünet), ez a beosztás jött be eddig a legjobban.
2021. febr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, de szintén csatlakozom az #1-hez. A opció. Sőt, korábban is kelnék, hogy a napi rutinokat letudjam.
2021. febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az első. Nem tudom, számomra sokkal szimpatikusabb a 4 órakor való végzés, mint az 5 órás végzés. Ez lehet elég butaság, de ugye 5 óra körül már sokszor kezd sötétedni (évszaktól függ nyilván), meg akkor már van mindig egy olyan "mindjárt vége a napnak" érzésem. De pl. ma is, 4 körül még olyan szépen sütött a nap, és olyan kellemes minden. Ez lehet így butaság, de nem tudom, én így vagyok vele.


Nekem amúgy nem nagyon számítana, hogy 8-ra vagy 9-re kéne bemennem dolgozni. Mármint, nem aludnék többet. Mert pl. ha 8-ra kell beérnem, akkor pl. elmegyek éjfélkor aludni. De ha 9-re, akkor ez az éjfél kitolódna 1 órára. Szóval nem nyernék vele plusz alvásidőt sem. :D És akkor már inkább bemegyek korábban, és végzek korábban.

2021. febr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből a 9-5- öt választanám.

8-4- ben Dolgoztam már, és nagyon rossz volt, hulla fáradt voltam a korán kelés, utazás miatt. Nem bírom a korán kelést, bármilyen korán fekszem is le. Részben ezért is váltottam.

Most sokkal jobb. 9.30-5.30. 15 perc és otthon vagyok, nem kell nagyon korán kelni sem. Sokkal jobban érzem magam így és a munkát is sokkal jobban szeretem.

2021. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6.ez nekem is eszembe szokott jutni.

nem butaság én is így érzem :)

2021. febr. 19. 02:38
 9/21 A kérdező kommentje:

7.ez is igaz.:)

korán kelés fárasztó de csak hozzá lehet szokni.

2021. febr. 19. 02:39
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez is biztos egyénfüggő. Nekem nem csak a munkás évek óta okozott gondot, hanem már általános és középiskolában is nagyon megviselt a korán kelés, teljesen függetlenül attól, mikor feküdtem le.

Pl hétvégeken én 10-13 órányi alvás előtt soha nem kelek fel, mert valamilyen szinten még a fél 9- es kelés is fáraszt a heti 5 folyamatos munkanapjaimon. Mióta az eszemet tudom ilyen vagyok. 7. Voltam.:)

2021. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!