Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz szerintetek, ha 23...

Nagyon gáz szerintetek, ha 23 évesen még nem dolgoztam sehol?

Figyelt kérdés

Nem lustaságból, egyszerűen nem találom a helyem az életben, fogalmam sincs mit csináljak vagy egyáltalán a munkakeresésnek hogyan kezdjek neki.

Jelenleg estis szakmán vagyok, hamarosan vizsga.

Elpazaroltam egy pár évet dgy másik szakmára érettségi elött, amit ki nem állhatok, ezért eléggé lemaradva érzem magam a korombeliekhez képest...

Édesanyám nagyon kezdetleges vállalkozásában segítek, de ez egyenlőre nem igazán profitál.

Egy hozzá tartozó YouTube csatornát is én kezelek.

De rendes munkahelyem nincs.

Borzasztóan szégyellem magam, hogy ennyire nem vagyok talpraesett, szinte minden korombeli ismerősöm halad valamerre az életében, dolgozik, én meg csak vagyok, semmi jövedelem vagy félretett pénz nélkül.

Időnként depressziósnak érzem magam, rosszul vagyok, meg akarok halni...

Egyébként ha a családi háttérről kérdezne valaki: A szüleim elváltak, apám alkesz, anyám kicsit már betegesen vallásos, én meg egy darab szar vagyok.


Érdekelne a véleményetek, tanácsotok, tapasztalataitok, stb.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2021. febr. 19. 03:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Segítségül. [link]
2021. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne vacakolj, keress végre munkát, másképp csak egyre rosszabbul fogod érezni magadat amiatt, hogy még sose dolgoztál.
2021. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jöjjön is, csak ne stresszelj!
2021. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 28 évesen lett az első állandó munkahelyem, addig max. alkalmi munkát végeztem. Gáz, nem gáz, ez van. Nem voltam rászorulva, igaz, nem is nagyon költöttem semmire.
2021. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!