Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány órába dolgoznak a bokti...

Hány órába dolgoznak a bokti eladók? Pl egy ruha üzletbe? Ha sulizok hétvégente elnézik?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek interjúra, de nagyon elbizonytalanodtam. Nem tudom hány órásba dolgoznak, meg hétvégente felnőttképzésben veszek részt.
2021. febr. 20. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A többség ilyen helyen nyitástól zárásig van bent, tehát mondjuk 10-től akár este 9-ig, ha épp nincs pandémia és nyitva lehet az üzlet. De sok helyen foglalkoztatnak részmunkaidősöket is. Az fontos, hogy ne hallgasd el a sulit az interjún, tudniuk kell róla.

Sok sikert!

2021. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhallgatni, csak lehet emiatt nem fognak alkalmazni, meg májusban lesz gyakorlatom
2021. febr. 20. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
LÁnyom nappali egyetem mellett dolgozik részmunkaidőben, heti 20 órásként. Szerencsés órarendje van, csütörtök-péntek szabad, meg neki a hétvége is. Eleve így is jelentkezett, önéletrajzában is szerepelt, hogy jelenleg is tanul. Muszáj elmondanod, mert menet közben derül ki, mikor beosztanak hétvégére, akkor azt nem fogják jó szemmel nézni.
2021. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az interjú alatt mindenképpen szeretném mondani, hogy hétvégén 1 napot nem tudok válalni. Meg ha fel is vesznek májusban ha minden igaz, meg ha engedik akkor talán 5 napos gyakorlatom lesz, egész napos
2021. febr. 20. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az necces lesz, mert még próbaidő alatt leszel. Azt csak úgy fogod tudni megoldani, ha vehetsz ki szabadságot.
2021. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!