Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjak ki 8 órát az új...

Hogy bírjak ki 8 órát az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz az interjúm és ha sikerül akkor 8 órában fogok dolgozni rendes bejelentett állásban ami 8-4-ig tartana.

Korábban dolgoztam 2 műszakban is, majdnem elvállaltam 3 műszakot míg le nem beszéltek.

Utoljára szó szerint 1 éve dolgoztam valamit rendesen napi szinten, mert eddig nem tudtam elhelyezkedni és nagyon depressziós is lettem sőt szorongok minden jelentéktelen dolgon. Emberektől is félek mert kiközösítettek és piszkáltak végig suliban majdnem, talán csak 3 évet tudtam úgy sulizni, hogy ne legyen semmi ilyen.

Szóval 1 évig lustálkodtam, feküdtem egész nap és depresszióba is kerültem.

Ez csak 1 műszak lenne, de az időtartama miatt kicsit soknak érzem, végülis kevesebb mint 1 órát kéne utaznom oda így az nem vészes, csak még nem voltam ilyen beosztásban, hétvégém szabad lenne.

Sőt 1 évig semmi kapcsolatom nem volt szinte senkivel, így rettenetesen félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni a kollégák közé, klikkek lesznek és egyedül maradok meg ezek.

Pedig a munka amit mondtak olyan amit szívesen csinálnék és könnyű tehát nem kell emberekkel se nagyon foglalkoznom csak a kollégákkal a napi szó váltás talán, de az is nekem bőven elég.

Szóval ez nekem úgymond ilyen álom munka lenne, de világ életemben utáltam dolgozni, ezért is sokszor halogattam a munkába állást, de most már nem tudom semmivel sajnos és pénzem sincs már.

Családnak is tartozok, szóval sok teher van rajtam.

Szóval interjúra elmerek menni, mert azt megszoktam csak félek belekezdeni ebbe az egész új dolgozó életbe. Sulis élet egészen más volt.

Örülnék viszont ha felvennének, mert szeretnék végre valamit csinálni de taszít nagyon a gondolat, hogy állandóan dolgoznom kell.

Mi tévő legyek? Hogy bírjak ki majd 8 órát?

Mivel tereljem el a gondolataimat?

Régen mindig néztem az időt a munkahelyemen hogy mikor lesz már x óra de nagyon lassan telt, akkor még volt hova mennem utána suliba azért vártam hogy vége legyen, de most csak a munka maradt és ettől félek a legjobban.21 L



2021. febr. 21. 14:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy munkahelyen nyolc óra meg iskolában nyolc óra, teljesen más. Neked az iskola könnyebb volt, szerintem a munkahely könnyebb, mert ha belemerülsz a munkába, akkor megvan a ritmus, nincs törés, mint minden órában szünet, és másféle tárgyak, ráadásul, ha végzel aznap, utána szabad vagy, nem kell még készülnöd a következő napra. Mondom ezt úgy, hogy én szerettem iskolába járni, és többnyire 10 órát húzok le éjszakai műszakban.
2021. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szetintem 8 órát nem egészséges kibírni, sok gondot okoz, hólyagsérv, mentalis állapot romlása, érdemes 3 szünetet tartani, nem egyben lehúzni 8 órát.
2021. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
50%
Tudom mit érzel..Csak, hogy értsd miért mondom ezt; pszichiátriára járok, szintén szociális fóbia és pár más személyiségzavar miatt.Teletömnek gyógyszerrel, de legalább nem vagyok ideges, csak nagyon tompa.Eddig 4 munkahelyem volt egyiknél sem tudtam rendesen beilleszkedni.Most pedig jöjjön pár tanács; Ha csinálod a munkát, nem csak ücsörögsz egész nap és unatkozol, akkor gyorsabban telik az idő.Fogd fel ezt az egészet egy próbának, amin át kell esned, hogy később jobb legyen.Mikor mész dolgozni, akkor ne úgy menj be, hogy jajj istenem, csak legyek már túl rajta, hanem próbáld kicsit jókedvűbben felfogni a dolgot.Próbálj nem arra gondolni, hogy mit csinálsz otthon, csak a munkára összpontosíts.Többieknek; mit baszogatjátok?Egy normális kérdést tett fel.Kíváncsi vagyok, hogy az ő helyében ti mit tudnátok csinálni?Legalább elmegy dolgozni, nem segélyen él és úgy tartattja el magát a ti adótokból.
2021. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!