Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ha nem barátkozok,...

Munkahelyen ha nem barátkozok, ugye ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés

Az irodában a közösség úgy látom eléggé baráti, sokat beszélgetnek, bandáznak, együtt mennek le cigizni, kávézni, ebédelni. Már az a kollégám is láthatóan igazi haver lett a régi kollégák közt aki velem együtt kezdett. Más részlegeken is ismer embereket, névről tudja hogy innen ez hívott, onnan az. Ez ilyen az olyan.


Ezzel szemben én: bemegyek, köszönök, elvégzem a munkám, elköszönök, hazamegyek.


5 hónapja vagyok ott, de pl. a 12 kollégám közül csak 6-nak tudom a nevét.


Egyszerűen nem jegyeztem meg.



2021. febr. 21. 22:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
Az ember társas lény...
2021. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
...kivéve, ha remete.
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

# 10


De mit csináljak ha egészen egyszerűen nem érdekel hogy beszélgessek, sőt igazából frusztrál, idegesít ha ezt kéne csinálnom. Csak túl akarok lenni az egészen. Ennyi.

2021. febr. 21. 22:56
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

13

Semmit. Ha neked így jó, akkor tedd ezt. Mondom, másokat nem zavar az, hogy nem kommunikálsz velük (ha a kommunikáció nem fontos a munka szempontból).

2021. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj hozzájuk beszélgetni, ennyi...
2021. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tart senki fegyvert a fejedhez, hogy odaerőszakold magad a társaságba ahol magadat is feszéjezed meg őket is a viselkedéseddel.
2021. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért nem javította ki az auto-correct... *feszélyezed
2021. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
Szia, en is hasonloan vagyok a munkamban. 5 eve vagyok egy cegnel vagyunk kb 30an. Abbol talan 2 vagy 3 emberrel ha beszelek napi szinten. En ugy vagyok vele hogy munka es dolgozni jarok. Ha kerdeznek valaszolok de beszelgetest nem kezdemenyezek. Kiadni magam nem akarom ott senkinek mivel regebben volt ebbol problemam hogy hatbaszurtak. Mondjuk csak napi 2 max 3 orat vagyok bent veluk utana mar amugyis mindenki egyedul dolgozik. Szoval ha neked igy jo akkor ne foglalkozz vele.
2021. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem te döntöd el, akarsz-e velük barátkozni. Ők döntik el, befogadnak-e, ha tapadsz rájuk, vagy nem vagy nekik szimpatikus, akkor elzavarnak, leépítenek úgyis.
2021. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Tudjátok az is lehet azért fordultam magamba mert a koronavírus miatt megszűnt előző munkahelyem ahol kb. 2.5 x ennyi volt a fizetésem.


Itt most 250 ezret keresek, eléggé nagy visszalépés.

2021. febr. 21. 23:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!