Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol, hogyan, milyen munkát...

Hol, hogyan, milyen munkát keressek?

Figyelt kérdés
Nyelvszakon (angol) tanulok az egyetemen, de most passziváltam a félévem. Nem létszükséglet, hogy dolgozzak vagy pénzt keressek, de akkor már szeretném mégis hasznosan tölteni az időmet. Viszont vidéken élünk és csak elenyésző számú lehetőséget találtam, olyanokat mint pl. környékbeli gyári munka. Őszintén szólva inkább olyan munkát szeretnék, ami ennél picit jobb és esetleg tényleg hasznos, tanulhatnék és fejlődhetnék tőle. Arra viszont nincsen pénzem, hogy elköltözzek és nem hiszem, hogy itt sok lehetőségem lenne. Ami adja magát az az online nyelvtanítás-korrepetálás, de soha nem tanultam semmi ezzel kapcsolatos dolgot, sosem csináltam, nincsen benne tapasztalatom, nincsen hozzá anyagom stb., tehát nem tudom hogyan látnék neki. Tanácstalan vagyok.
2021. febr. 22. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A gyári munka azért lenne hasznos, mert belekerülve felfognád, miért kell teljes erőből tanulnod. Én is egy rövid gyárimunkás epizód alatt jöttem rá, hogy bármit, csak ezt ne.
2021. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén élsz, kedves kérdező?
2021. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es Nekem erre nincsen szükségem.

2-es Dél-Dunántúl, Tolna megye.

2021. febr. 22. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es: hogyne lenne szükséged rá, ha egyszer passziváltad ezt a félévet.
2021. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rólam, ez alapján nem tudod megítélni, hogy mire lenne szükségem.
2021. febr. 22. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár ötlet, nemtöl függetlenül:

- fordítás

- recepció, ahol angol nyelvtudást kérnek

- egyébként gyárakban is jó tud lenni, ha beszélsz angolul pl., és egy multinál vagy. Nekem pl. ukránokat kellett angolul betanítanom.

De diákmunkán árufeltöltőként is találkoztam külföldiekkel, és segítettem nekik abban, amit kerestek.

2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemtől*😅
2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Itt egyáltalán nincsenek külföldiek, sehol nem kérnek semmilyen nyelvtudást.

2021. febr. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!