Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legjobban fizetett...

Melyik a legjobban fizetett szakma?

Figyelt kérdés

Most járok 2.-ba és valami olyan egyetemre szeretnék majd menni, ahol olyat tanulok majd amivel sokat kereshetek.Külföldre szeretnék menni.Bármilyen munkát írhattok,ami nagyon jól keres(pl valamilyen manager...)

Előre is köszönöm.



2021. febr. 22. 20:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Nyilván, amíg nálunk volt folyamatosan csöngött a telója, egyeztetett, hozzánk is egy munkából jött a 1 óra késéssel aztán tőlünk is egy másik munkához rohant el. Múlt héten hívtam már arra a hétre be volt táblázva. Egyébként a nálunk végzett munka jó lett, én nem tudtam volna megcsinálni, azért hívtam.
2021. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

#45

Hat igazabol semmilyen tantargybol nem allok rosszul es ha akarnek barmiben jol teljesitenek,mivel elegge akaratos tudok lenni es addig amig el nem erem azt amit szeretnem a jovombe, addig ugysem adom fel szoval😅 erdekel engem az, hogy letre hozzak egy sajat vallalkozast majd, erdekel a lakberendezoi szakma is es hat van meg egy csomo minden

2021. febr. 23. 23:43
 53/54 anonim ***** válasza:

52: bőven van még időd végiggondolni - de azt azért jó szívvel tanácsolom, hogy ne ugorj be olyan szólamoknak, hogy csak vállalkozással lehetsz gazdag!


A vállalkozás nem abból áll, hogy kiváltod az engedélyt, aztán dől a lé!


Vállalkozónak lenni nem 8-órás munka, hanem életforma. Sokszor nincs hétvége, nincs ünnepnap. És kajtatni kell kőkeményen az ügyfelek után. Mert azok nem jönnek maguktól... Amíg nincs referenciád, addig ki fog téged megbízni? Akár lakberendezésről, akár bármilyen szakmáról van szó!


Először érdemes valahol alkalmazottként dolgozni, ahol kitanulod a szakma gyakorlati csínját-bínját, és szert tehetsz megfelelő kapcsolatokra, network-re.

2021. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
IT, informatika. Nagyon pénzes szakma de szeretned kell és jó kell légy vele.
2021. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!