Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok jelenleg a munkanélküli?

Sok jelenleg a munkanélküli?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 16:20
 1/10 anonim válasza:
10%
Nem sok. Aki akar, az dolgozik.
2021. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD
2021. febr. 23. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az talán nem annyira sok, mint a helyzetből adódna, viszont sokan parkolópályán, fizetésnélkülin vagy csökkentett munkaidőn vannak, ők nem jelennek meg munkanélküliként.
2021. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Én keresek a házamba takarítót 2 hetente meg kertészt is, megtehetem. De nem lehet normális embert találni. Pénz kéne de dolgozni senki nem szeret.
2021. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
4 es milyen takaritó munka ? Nekem van egy nagyon jó és nagyon rendes és megbízható ismerősöm ,
2021. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

#4-es


... es te azért keresel takarítót + kertészt, mert te szeretsz dolgozni?


(Szuggesztív kérdés)


HumorHarold

2021. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
5. Hát ki kell takarítani a házam nagyon alaposan és igényesen. Mintha saját házát csinálná.
2021. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Én sajnos az vagyok, de folyamatosan állást keresek, naponta több önéletrajzot küldök, és addig is fejlesztem magam, így remélhetőleg hamarosan össze fog jönni valami.

Nem válogatok, bármilyen tisztességes munka szóba jöhet.

2021. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as ugyan így vagyok!
2021. febr. 23. 18:57
 10/10 anonim válasza:
Most végeztem egy hónapja a suliban, 2 hónapja keresek melót...bármi jó lenne, én sem válogatok, mindenhová jelentkezem ahová alkalmasnak érzem magam, de sajnos eddig 3 hívott vissza. Szobalánynak nem vettek fel tapasztalatlanság miatt, bútorbolti eladónak sem, gondolom ugyanezért :) a harmadik gyári munka volt , ami tökéletes lett volna, viszont a busz sem jár oda,szóval az utazást nem tudtam volna megoldani :D na ez a három a kb 100ból. Minden sorstársamnak kitartást :)) (hozzáteszem 2 szakmám van :D pályakezdőként ott sem tudok elhelyezkedni.)
2021. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!