Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg munkanélküli vagyok,...

Jelenleg munkanélküli vagyok, de amikor közel kerülök valami új munkához vagy tanfolyamhoz, akkor hirtelen elkezdek stresszelni és bezártságérzetem lesz, hogy most meg leszek fosztva a szabadságomtól. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmit. Vagy továbbra is munkanélkülikènt valaki nyakàn élősködsz , vagy elmész dolgozni. A döntés a tiéd.
2017. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Munka nélkül előbb-utóbb hajléktalan leszel és akkor majd élvezheted a szabadságot.

Mellesleg a fene sem akar maga mellé egy notórius munkakerülőt, úgy hogy még magányos is leszel.

Jó kis perspektíva!

2017. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

"Mit lehet ez ellen tenni?"


Élvezheted a szabadságot, míg el nem fogy a pénzed.

Aztán a szabadságoddal kitörölheted a valagodat.

Mert kenyeret nem adnak érte, az fix.

2017. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
eloskodsz szuleid nyakan tovabbra is.
2017. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Én is utálom, ha dirigálnak nekem, de nincs mit tennem, mint beállok a sorba és hó elején tartom a markom a fizetésért.
2017. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én azért mindig odáig eljutottam hogy fel is vettek és elkezdtem dolgozni, de a gondolat ugyanez volt "most örökké itt fogok dolgozni"? Ez addig fajult míg végül vállalkozó lettem, immáron 4 éve, és életem legjobb döntése volt ;)
2017. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os! Milyen vállalkozásod van most és előtte milyen pozíciókban dolgoztál?
2017. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is eljutottam odáig, hogy felvettek volna, csak aztán visszatáncoltam inkább, mert úgy éreztem, hogy ez kész szenvedés lesz.
2017. nov. 17. 11:09
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Ameddig van aki eltart, addig ne is járj dolgozni!

Aztán amikor már nem lesz, majd álldogálsz az ingyenkonyhákon és az éppen aktuális rendszer áldozatának fogod feltüntetni magad.

Azt hiszed, hogy mások azért járnak dolgozni, mert unatkoznak otthon?

Ahogy múlik az idő, egyre kevésbé fogsz kelleni a munkaerő piacon, nulla képzettséggel, nulla munkában töltött idővel, nulla tapasztalattal, ... hát mit ne mondjak...


Gratulálok a szüleidnek a nevelésedhez!

2017. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az a típus vagy, mint a legtöbb ember, te nem bírod az alkalmazotti létet. Neked lenne való a szabadúszó létforma, persze ha megvan hozzá a megfelelő szakmád. Inkább ennek a kiépítésén törekedj, míg van megfelelő háttered (nem kell gyereket eltartanod, jelzálogot fizetned). Magadnak is jót teszel vele, és nem leszel "rossz" alkalmazott.
2017. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!