Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El lehet helyezkedni óvodai...

El lehet helyezkedni óvodai dajkaként?

Figyelt kérdés
A fizetés nem számít, és tudom, hogy sokszor nem foglalkozhatunk a gyerekekkel, hanem csak a takarítói, és egyéb feladatok várnak ránk, de számomra a legfontosabb kérdés, hogyha elvégzem ezt a képzést akkor el tudok e vele helyezkedni, vagy hónapokig nem lesz munkám?

2021. febr. 24. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Amekkora pedagógus hiány van el lehet.
2021. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a kevés gyerek miatt pont hogy kevesebb tanárra, óvónénire van szükség.
2021. febr. 24. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj, gyárakba meg a mekibe mindig van felvétel, szóval amiatt nem aggódnék hogy nem lesz munkád. Az más kérdés hogy a szakmában ezzel el tudsz e helyezkedni, de mivel hiányszakma ezért valószínű (igen, kevesebb gyerekhez kevesebb pedagógus kell, de nem ennyire. Viszont a dajka tudtommal nem tanít)
2021. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

A pedagógiai asszisztenst érdemes megcsinálni, ha ezzel akarsz foglalkozni. A fizetés 160.000 körül van, plusz van valamennyi cafeteria. Sok helyre keresnek most ilyet, szóval ha ez az álmod akkor megéri. A tanfolyam nem tart sokáig.


Ha kifejezetten ped.asszisztens melót keresel, akkor nem raknak be takarítani meg a konyhára, oda a képzettség nélkülieket szokták, plusz az nem normális embernek való azokat a nagy kondérokat emelgetni és mosogatni.

2021. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!