Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kereshetnék pénzt 8...

Hogyan kereshetnék pénzt 8 osztállyal, ha gyárba és közmunkára nem szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Van 1.5 millió tőkém.

2021. febr. 24. 21:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

40-nél a pont! 👍😎


Ha ennyire tudja a kérdező a tutit, miért írta ki a kérdést? 😂😂😂

2021. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Akik megcsinálták az életet diploma nélkül, azok is rengeteget tanultak.

Nem olyan dolgokat, amiket az iskolában tanítanak, vagy nem ott tanulták meg, de képezték magukat éveken keresztül.


Van egy barátom, aki most építi a 3. cégét, neki csak érettségije van, de számára is fontos a tanulás. A legjobbaktól tanult a szakmában, sok pénzt ki is fizetett érte.


Az h valaki nem iskolarendszeren belül tanul, nem azt jelenti, hogy nem képezi magát egyáltalán.


Ahhoz h valaki sikeres legyen, nem lehet megkerülni a tanulást.

Máskülönben kávézóban, étkezdében vagy ételfutárként fogsz dolgozni.

2021. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

Felteszek egy kérdést, hogy vihetném valamire, hátha olvasok néhány hasznos tanácsot, ami egy kicsit is hasznomra válhat, aztán jön néhány rosszindulatú kommentelő, próbálja elvenni a kedvem az egésztől, élőadva, hogy ők jobban tudják, mert tanultabbak nálam, ennek én logikusan levezetve, észérvekkel ellent mondok más emberek példájából kiindulva, majd mikor végképp nem találnak fogást rajtam, jönnek azzal, ha ennyire tudom a tutit, miért teszem fel a kérdést. :D

Ti vagytok azok az emberek, akikről szinte minden sikeres ember szót ejt, hogy kerülni kell titeket, mert frusztráltságotokban, ti csak negatívak tudtok lenni, és próbálok lehúzni lelkileg magatokhoz mindenkit, aki egy picit is törekszik a sikerre.

De voltak bőven normális kommentelők is, nekik köszönöm, hogy próbáltak segíteni.

2021. febr. 25. 21:46
 44/54 A kérdező kommentje:
#42 Ugyanezt írtam le én is. Nyilván, ha semmihez nem értesz, és ez igy is marad, akkor sosem viszed semmire. De tanulni, nem csak az iskolaban lehet.
2021. febr. 25. 21:48
 45/54 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsétlen, primitív nyomi vagy te. Komolyan sajnállak. valószínűleg kevesek a képességeid ahhoz, hogy kitanulj valamit.
2021. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, az is kibukott szegény a szakmunkásképzőből.
2021. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Látom ideges vagy, amiért egy 8 elemis kiforgat egy vitában, és sokkal inkább tűnsz primitívnek, mint ő. :D
2021. febr. 25. 21:52
 48/54 anonim ***** válasza:

Ajánlom az építőipart, avagy asztalos munkát. Ha jól csinálod nagyon jól tud fizetni.

1,5 millió az nem épp tőke. Persze pénz, de ennyivel nem indítanék saját vállalkozást, inkább gyűjts még.

2021. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te honnan tudod h én mire vittem?😀s hogy a te általad ismert emberkék többre vitték. Meg 1átalán ez kit érdekel? Feltettél egy kérdést én válaszoltam 3szor is rá. Lehet kicsit nyers vagyok, amibe bőven van igazság az hogy ebből neked nem sok jött le az a te bajod. Lasd be s újra ismétlem magam/ mert azt is megírtam ha van tőkéd tanulj/ hogy tudas szakma nelkul az ember semmire nem viszi. Nem tudom h a te ismeroseid kepzettsegg nelkul mire vitték talan en nem lennék túl büszke arra hogy akár a szabadsagom kockáztatasaval torvenybe utkozo dolgok segítsegevel teszek szert vagyonra. Ugy hogy ilyennel példálóznod mód felett kiábrándító. Sok embernek nem ez a pénzkereseti opció. Hanem az h 8 elemi utan beűl az iskolapadba tanulni és a szakmája lesz amivel mindig el fog tudni helyezkedni es jol keresni.Sok embernek nem volt lehetosege tanulni s sok ember felnottkent 30 evesen ult be pl az egyetemre ma már az IT szektorba dolgozik millios fizetesekkel, vagy kitanult 2 nyelvet s ugyancsak jol keres. Lasd be h nem fogsz ervenyesulni a munkaerőpiacon ha nincs szakmad ennyire egyszeru.Marad a kozmunka es a szallag. Ezen nem megsértődni kell, hanem tudomásul venni s tenni érte h jobb legyen.
2021. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

,,Tanulni nem csak iskolaban lehet,,


Igazad van az élet iskolájában is😀😀

Tudod ezzel csak az a baj hogy tovabbra sem fogsz tudni elhelyezkedni.Mint ahogy azok a személyek sem akiknek iskolai végzettség hiányában ez van írva a profiljukra. A munkahelyukre meg az hogy: nem dolgozom s egyéb finomságok. 🙂

Tudod mit tegyél egy probat küld el a cv- det különböző menő helyekre érvelve azzal h bár nincs végzettség de az élet megtanított erre arra, stb stb. Masnap 5 percenként fognak csörögni a munkáltatók h csak ilyen munkaerőre van szükségük.🙂

2021. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!