Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kereshetnék pénzt 8...

Hogyan kereshetnék pénzt 8 osztállyal, ha gyárba és közmunkára nem szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Van 1.5 millió tőkém.

2021. febr. 24. 21:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Bio boltba vagy ilyen étrendkiegészítőket árusító boltba se vesznek fel érettségi és eladói nélkül.

Tök mondegy mennyire értenél hozzá. Rengeteg jelentkező van ilyen helyekre.


Esetleg Tesco, Auchan, Lidl, Spar.. Ilyen helyekre végzettség nélkül is felvesznek.

Vannak lazább gyári munkák is, amik jól fizetnek, pl minőségellenőr.


Szoktak indítani szociális gondozó tanfolyamokat. Tanfolyam alatt is kapsz fizut, és végzettséged is lesz.

2021. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Kőműves segédmunkás.

miért félnek annyira az emberek a fizikai munkától?

Beszélsz H izmos vagy , akkor mit gondolkodsz? Menj az építkezésbe dolgozni ez nem is kérdés. Jó a fizu is és edzést közbe

2021. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
23: én is ezt ajánlottam neki még tegnap este... A végzettségéhez abszolút passzol, sőt, ha annyira edzett (ahogy írta), akkor az erőnlétéhez is. :)
2021. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
62%

#19: viccelsz azzal a motivációs videókkal? :-DDD


Mivel motiváljon másokat, ha saját magát se tudja...?

Na meg nyócelemivel...??

Majd ilyen stílusban "motiválna"...?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek_..


:-D

2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Egy szenior kőműves segédmunkás fizujára még Bill Gates is megnyalná a tíz ujját. Telik belőle száraz kiflire a cébéábó' meg mackó sajtra
2021. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
51%
Elég baj az h 8 elemista kulimunkasok annyit kapnak mint egy diplomas ember. Mit akarsz te keresni 8 elemivel? Mihez ertesz? A fizikai ,,troger barki megcsinalja 1x1,,potolhato munkán kivűl? Vagy mennyit akar keresni egy 5 elemista mint egy diplomas vagy erettsegivel rendelkezo? Még a nevüket is némelyiknek gondot jelent leírni.🙂nincs mas út az ilyennek csak az okoskodas. Csak egy a baj h még ahhoz is hülye.
2021. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy azzal a sok éves iskolába járással se vittétek semmire, de azért nem kéne úgy beszélni azzal, akinek netán, csak 8 osztálya van, és pénzt akar keresni, mint a kutyával. Hidd el, vannak 8 általánossal is olyan emberek, akiknek sok diplomás ember a lába nyomába nem érhet, és max füvet nyírni lennél jó a kertjében.
2021. febr. 25. 18:41
 28/54 anonim ***** válasza:
ha erős vagy, és meg tudod védeni a placcodat, strici lehetsz.
2021. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Minek? Annak úgyis börtön a vége minden esetében.
2021. febr. 25. 18:47
 30/54 anonim ***** válasza:
56%
Óhh nem mondod🤣🤣🤣teljesen mindegy h fényezed itt magadat ha nem értesz semmihez nincs piac versenyképes tudásod egy excel táblát nem tudsz alaphangon kezelni s nincs minimum 1 nyelvtudasod igenis csak a gyarba es kozmunkara való vagy. Esetleg okoskodasra. Szoval ha te akkora eszleny vagy hogy nem tudod kitalalni mit kezdj magaddal,🤣🤣🤣személyi edző nem opció most mert kb éppen koplalnak.Szóval? Soroljam el? Mint mondtam ahhoz is ész kell. Nem degradaltam le a 8 elemista végzettsegu embert, az nem tetszik hogy annyiert hajlandoak csak dolgozni mint egy versenykepes szakmaval rendelkezo s hogy ne diplomasrol beszéljünk/ pl, burkoló, kazánszerelő🤔 stb piacképes szakmunkák/bocs nem tudok füvet nyírni🤣🤣🤣
2021. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!