Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki értelmiségi, nem...

Ha valaki értelmiségi, nem fizikai munkát végez, akkor miből gondolják az emberek, hogy nah, ez tènyleg főnök?

Figyelt kérdés
Volt egy főnököm, akinek volt egója, azon kìvül, hogy mindig másoktól szerzett információt rólam, meg egy párszor rajtam vezette le a stresszt, nem volt gondom vele.Aztán, ahogy máshová kerültem, már azok is levegőnek néznek, akikkel eddig jó viszonyt ápoltam. Holott a munkámmal sem volt baj. Ha én megadtam neki a tiszteletet, akkor ez fordìtva miért nem működött?
2020. máj. 1. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
He?
2020. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt egy fiatal főnököm. Mindenki azt mondja róla, hogy sokat képzel magáról. Korábban az ő irányìtása alatt dolgoztam, de váltásra került a sor. Akikkel ő jó viszonyt ápol, azok az emberek levegőnek néznek. 1-2 emberről van szó. Az a kérdés, hogy te munkavállalóként, kire nèzel fel? Aki tènyleg főnök, vagy csak annak akar tűnni?
2020. máj. 1. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, de megpróbálok összerakni belőle egyet és arra az a reakcióm, hogy:


Egy csomó helyen csak értelmiségiek dolgoznak mégis van főnök és beosztottak is, illetve van, ahol a főnök is fizikai munkát végez.


Az, hogy te kit tisztelsz meg téged ki tisztel vagy nem és miért azt mit nem tudhtajuk, a kérdésből meg pláne nem derül ki, hogy ezzel kapcsolatban mi van és hogyan kapcsolható az alsó kifejtés a feltett kérdéshez.


Szép napot!

2020. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magamra.
2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Senkire nem nézek fel a pozíciója miatt!

Engem egyedül az érdekel, milyen emberileg.

2020. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen azért mert valaki főnök, vagyis jó az üzleti érzéke adott esetben és saját vállalkozásba kezdett, még emberileg semmit nem tett le az asztalra. A jelleme függvénye, hogy kiérdemli-e a tiszteletem.
2020. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nézek fel senkire.Ha megadja a tiszteletet,akkor én is tisztelem.
2020. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Birka effektus, nincs sajat velemenyuk, igy azt szeretik akit a felettuk allo szeret, es forditva.

Lehet lattak, hogy a fonokod lekezeloen banik veled, es a tobbiek ugy voltak vele, hogy o egy “luzer” ne baratkozzunk vele, sot rugjunk bele meg egyet.

Sajnos kell egy bizonyos intelligencia hanyados ahoz, hogy az ember ne mas velemenyet ismetelje hanem a sajat magaet.

2020. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!