Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ennyit ér több év...

Tényleg ennyit ér több év munkája?

Figyelt kérdés
Vezető beosztásban dolgozom egy cégnél néhány éve. Pár hónapja oda került hozzánk egy nő és nem rég kiderült hogy intim viszont folytat az igazgatóval. A múlt héten közölték hogy mostantól a nő fogja átvenni a pozíciómat és a beosztottja leszek. Ezzel jelentősen csökkent a fizetésem is és sokkal kedvezőtlenebb műszakokat kaptam. A nőnek tudomásom szerint semmilyen végzettsége nincs, nekem igen és pluszba elvégeztem egy menedzseri tanfolyamot is. Mit lehet tenni? Keressek más helyet vagy maradjak?

2021. febr. 25. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem vagy szar helyzetben, ha tényleg évek óta vezető vagy. Egy ilyen önéletrajzzal meg még kitudja milyeid vannak, kb. egyenes az út legtöbb helyre, jó pozícióra.

Lehet máshol még a fizetésed is jobb lesz.

2021. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igen ennyit ér vagy még ennyit se.

vagy te nem magyarországon élsz ba szod, ahol se jog se dolgozói érdekvédelem se semmi nincs?

ilyesmin kár is rugózni.

a jelent és a jövőt kell nézni.

vírus van,közel nulla felvételi lehetőség máshova.


viszont ez hogy jelentősen csökkent a fizud dolog sántít papi.

mert vagy feketén voltál eddig és akkor eleve humbug vagy úgy mindenestől pozícióstól.

vagy szerződést kellett volna módosítanod, amibe meg logikus hogy nem mész bele.

szóval?

2021. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!