Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy várhatja el a munkáltató,...

Hogy várhatja el a munkáltató, hogy kirúgnak egy embert, de azért még tanítsa be az új kollégát?

Figyelt kérdés

Mondta a főnök, hogy hétfőtől kapok egy új munkatársat, majd segítsek neki, mutassam meg mit hogy csináljon, stb. Ja, hogy aztán majd engem elküldjenek és ő a helyemre jöjjön. Ha ennyire nincsenek megelégedve a munkámmal, akkor arra se kelljek hogy betanítsak mást, hisz én úgyse értek hozzá. Hogy várhat el egy ilyet a munkáltató? Mashol is van ilyen?

L/24


2021. febr. 25. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne :D Te csak beleképzeltél ebbe a szituba egy olyat, hogy le leszel cserélve.
2021. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát mert mi másért vették volna föl?
2021. febr. 25. 12:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk kell még munkaerő?? Bazz...
2021. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdezd meg a főnöködet. Ezt mi nem tudhatjuk. Nem hiszem, hogy ilyen alattomosan akarna kitenni.
2021. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha ilyen rosszindulatú vagy, nem csodálnám, ha tényleg le akarnának cserélni.
2021. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább egocentrikusnak mondanám ezt a viselkedést :D
2021. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmi logika nincs ebben az egészben, mindenhol így működnek a dolgok a régi tanítja be az újat.
2021. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért vagyok rosszindulatú? Mert nem akarom elveszteni a munkahelyem? Nekem is a megélhetésem múlik rajta. Bocs hogy nem fogok örülni, hogy egyik napról a másikra elveszítem az állásom. Én nem mondtam hogy a lány tehet róla, egy szóval nem bántottam őt. A főnököt kérdeztem, hogy ezek után még van képe elvárni, hogy betanítsam?
2021. febr. 25. 13:05
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De magadon kivül senki nem akar téged kirugni, ez csak a te fejedben van.
2021. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk, de legyen igazad. Olyan sok munka nincs, ami megkívánna mégegy embert...
2021. febr. 25. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!