Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szellemi munka van...

Milyen szellemi munka van amihez nem kell érettségi?

Figyelt kérdés

Vagy akár könnyű fizikai munka amihez nem kérnek érettségit hanem csak általánost vagy szakmunkást?

Nekem nincs jó problémamegoldó képességem amit sok munkahelyen kérnének, meg önállóan csak úgy tudnék dolgozni ha előtte párszor azért megmutatják, hogy mit hogyan csináljak, meg nem bírok olyan munkákat végezni ahol napi szinten kéne emberekkel beszélni mert ha csak kollégákkal az még rendben van de mindennap más más emberekkel az nem megy.

Eddig legalább 200 vagy több helyre jelentkeztem mint csomagoló, operátor, gyári munkás de hetek telnek el és egy hívást se kapok sőt fel se veszik a telefont.

Milyen jellegű szellemi vagy fizikai munka lenne jó nekem amihez nem kell érettségi?

Szakmám is csak valami műanyag feldolgozós ami úgy önmagában nem ér semmit.



2021. febr. 27. 12:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha 200 esetleges munkahelyről sem kaptál választ, akkor itt már nagyobb problémák vannak.
2021. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1.De nem is ezzel van baj hanem most vírus is van ha jól tudom, nehéz amúgy is most. Meg írtam sima műanyagos szakmám van csak amivel nem boldogulok könnyen. Nem tudom mire gondolsz. Korábban persze hívtak engem meg mentem interjúkra de mostanában nem. Szerintem nem vagyok most ezzel egyedül..
2021. febr. 27. 12:56
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
"csak úgy tudnék dolgozni ha előtte párszor azért megmutatják, hogy mit hogyan csináljak, " ..ezt igy szokták. Nyilvan nem órákig regélnek róla, de megmutatják.
2021. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
A szllemi munkákhoz nagyon minimum az érettségi!
2021. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4.Köszönöm akkor marad a fizikai de ebből van valami könnyű ami nem annyira megterhelő és nem csak 3 műszak van?
2021. febr. 27. 13:12
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem csinálod meg az érettségit?

Kb mindenhova feltétel.

2021. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6.nem mindenhol én jelentkeztem azért pár helyre és ott nem kérték.

mert nem értek hozzá, túl nehéz nekem, láttam a feladatokat meg megpróbáltam úgymond de nekem ez túl sok és nem én vagyok az egyetlen szerintem érettségi nélkül.

2021. febr. 27. 13:34
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nekem sincs érettségim, csak sima szakmáim vannak.

Dolgoztam a szakmámban is, de azóta nem sikerült dolgoznom benne.

(eladói).

Jelenleg gyárban vagyok és nem hazudok azzal, hogy többet kapok, mint eladóként.. Merre felé laksz?

Itt nálunk (egy dunántúli város), mindig van felvétel, szállásosak is rengetegen vannak.

Oda biztos felvennének..

2021. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8.Budapesti vagyok.
2021. febr. 27. 13:42
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Én jópár éve érettségiztem, kezembe került a 12.-es, 98%-os matekdolgozatom és azt sem tudtam hogy állnék most neki, hogy a francba tudtam ezt megoldani.


Nyilván te sem fogod tudni megoldani, hacsak nem vagy zseni, arra előtte fel kell készülni. Estin, 2 év alatt is le lehet rakni, szóval az nem kifogás, hogy hülye vagy hozzá csak fel kell rá készülni.


Ma már a munkák 80%-ánál alapkövetelmény az érettségi, mert egy szűrő...szóval én a helyedben letenném, mindenkinek sikerült.

2021. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!