Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos hogy a saját...

Mennyire fontos hogy a saját városodban dolgozz, illetve mennyi a max amennyit utáznál a munkahely és a lakóhelyed között?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
25 perc
2021. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, mert nem tudok vezetni, de 2 autót nem is tudnánk fenntartani. Ha ingáznom kéne, szerencsés esetben napi 2 órát kéne utaznom, de valósznűbb, hogy napi 3-at. 6 éves a gyerekem, ezt nem engedhetem meg magamnak, de be se érnék az oviba 17 h-ig, ha ingáznom kellene.
2021. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Optimális az lenne, hogy max 30 perc bringával.

De én 2 órára laktam, mint ahol dolgoztam.

Egyszerűen vidéken nincs (fizetős) munka. Nagyvárosban drága a szállás.


Most 50 percre lakom a munkahelytől, de kényelmetlen. Bringával 100 perc.

2021. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi megyeszékhely mellett lakunk, 10 km-re, de olyan tré a tömegközlekedés itt és a városban is, hogy a munkahelyemre két busszal reggel másfél óra volt beérni, délután több mint egy óra haza, szóval napi 2,5 órát ingáztam. Igen, 10-15 km-re....


Nem szerettem, de elfogadtam, amíg nem volt gyerek, merthát a főnök fizette a bérletet, mondhatni ingyen utaztam, megspóroltam havi 50 ezret, amit autóra költöttem volna. Azért az sok pénz évek alatt.


De most csinálom a jogsit gyerek mellett, mert ha egyszer vissza kell mennem melózni, ez már nem fog beleférni. Pedig amúgy nem szeretnék vezetni, nem is megy túl jól, még sok pénz is még egy autó, de nincs választàsom. Babával tök jól elvagyok amúgy busszal, miatta nem csinálnám a jogsit, de munka miatt muszáj.

2021. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
max 20p bkv-val, 10p robogóval. Számomra fontos. Van, akinek nem, én szeretek spórolni az időmmel. Jelenleg 5p robogó és 15p bkv, ha nem lenne HO. (tehát Bp-n kerületen belül jó nekem)
2021. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tatabánya és Budapest között sok lenne a másfél óra?
2021. febr. 27. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, mert szeretem azt a kisvárost, ahol élek, és nem szeretnék elmenni, jó helyen is van. Jogsim ugyan van 3,5 éve, de a vizsga óta nem vezettem, saját autót nem engedhetek meg magamnak. Max. 1 órát utaznék. Másfelet esetleg ha nagyon jó a hely és a fizu.
2021. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, mert van egy eü. gondom.
2021. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Max fél órát utaznék. A környéken egy sz4r úgyis minden munkahely, sehol sincs az egekben a fizu.

Örülök ha végzek és hamar hazamehetek a macskáimhoz.

2021. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem most 5 perc. KB ennyi kiszállni az ágyból, fogat mosni, inni egy pohár vizet és leülni mackó nadrágban a home office asztalhoz.


Ez így tűrhető. Még egy évig el tudnám viselni.

2021. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!