Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik kiköltöznek külföldre,...

Akik kiköltöznek külföldre, először munkát keresnek, vagy lakóhelyet; és Itthon tartalékoltak, és utána, miután már kiköltöztek, állnak neki állást keresni; vagy először kiutazgatnak interjúkra, s ha az állás megvan, akkor mennek ki?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm.

2018. okt. 13. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:

*Vagy pl először csak átmenetileg ilyen 1-2 hétre utazgatnak ki, és még akkor nem szedik össze az egész cók-mókot, és amíg ott kimentek 1-2 hétre, addig keresnek ott tartós állást, ami már pl nem alkalmi?

Amúgy tudom, hogy ez változhat, csak kíváncsi vagyok, ki milyenről hallott.

2018. okt. 13. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, hat ez nagymertekben a celorszagtol fugg, meg hogy miben szeretnel elhelyezkedni.

En amugy otthon osszekapartam annyi penzt, amibol kimentem kulfoldre, munkat az interneten talaltam, szallas jart hozza. kesobb kulfoldon mar konnyebb masik munkat meg szallast talalni.

2018. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ment a zöld:)

; akinek még esetleg van ide még valami gondolata, és szívesen ír, az írjon nyugodtan:)

2018. okt. 16. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert jóformán az egész családom itt élt már.

Egy darabig ők segítettek, aztán beiratkoztam az egyetemre, és az ösztöndíj mellett dolgoztam is, mert nem akartam tovább a nyakukon élni.

Jó egyetemet választottam, így hamar el tudtam helyezkedni, és oda már nem kellett sem protekció, sem pénz.

De az indulásnál fontos volt a segítség, és ők intézték el, hogy a városháza fizesse a nyelvtanfolyamot, amíg a diplomámat meg nem kaptam.

Ezért is vettek fel könnyen az egyetemre később.

2018. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!