Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás indoklásának elfogad...

Felmondás indoklásának elfogadható az, hogy kiégtem?

Figyelt kérdés
Régóta dolgom már a cégnél. Kereskedelmi vállalkozás. Állandó verseny, mindig többet és többet. A kevéske pihenő nap arra elég, hogy valamennyire regenerálódjak. Belefáradtam, elég volt. Fel szeretnék mondani, de tudom, hogy nem lesz egyszerű. Megpróbálnak majd meggyőzni, hogy menjek szabadságra, pihenjek és majd jó lesz. Hogyan érhetném el, hogy egyszerűen elengedjenek?
2021. febr. 28. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indokolnod a felmondást.
2021. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát megmondod, hogy már átgondoltad és neked ebből elég volt, nem egyezel bele bármit is mondanak, ne akarjanak marasztalni.
2021. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 alletta ***** válasza:
100%

felmondasz és kész. nem kell hinni a "szép" szavaknak, ezt te is tudod.

nem is kell megindokolnod.

2021. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez a része rendben van, csak azt a kellemetlen huza-vonát szeretném elkerülni ami lesz. A három fönököm közül kettő nagyon rendes. Nem fogják érteni és próbálnak majd megoldást találni. Más műszak, más beosztás, stb. De én ezt nagyon nem szeretném. Tudom, hogy találnak majd valami jó megoldást ami tart valameddig aztán dobnak vissza a jelenlegi helyzetbe.
2021. febr. 28. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, akkor nyugodtan indokold így. Lehet, hogy adnak új pozíciót, esetleg jó nagy fizetésemelést is.
2021. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na azt biztosan nem fognak adni. Mindegy. Jövő héten nekifutok. Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 28. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően indokolni nem kell.

De ha arra számítasz, hogy győzködni fognak és nem szívesen engednének el, akkor készülj fel erre (ami alapvetően egy pozitív visszacsatolás a munkádra nézve). Legyél határozott és gondold végig az érveket.

Ha alapvetően a kiégés a magyarázatod, akkor szofisztikáld kicsit, mert valóban sokan hajlamosak annyival elintézni, hogy vegyél ki egy kicsit hosszabb szabadságot és várunk vissza. Mondd el, hogy mik a kiégés gyökérokai.

2021. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél határozott. Tűnj 100%osan biztosnak, úgy hamar abbahagyják a győzködést.
2021. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy elköltözöl, messzire.
2021. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne játszmázz. Egyszerűen csak nézz át rajtuk. Nem téged akarnak marasztalni, hanem azt a bírkát, aki fillérekért hajtott nekik. Nem vagy nekik több, mint egy szám, nem a Te hanem a saját érdekeiket nézik.

Egyébként egy ajánlott levélben elküldött felmondással nem tudnak mit kezdeni, el kell fogadniuk. (Ez már jól bevált módszer.)

2021. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!