Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben a helyzetben ajánlanátok...

Ebben a helyzetben ajánlanátok segítséget?Miért nem tud a munkaadó bizalommal lenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy holnap tele leszünk munkával.Engem a héten délutánra osztott a főnöknő mert nem akarja a második váltást egyedül hagyni,számított rá, hogy lest munka,de ma írt a listára holnap a vártnál is többen leszünk és ő egyedül ledt délelőtt mert a két kolléga 3-4órát terepen lesz.Nem kért meg,hogy menjek előbb,azt se mondta, hogy,módosítaná a munkaidőmet délelőttre.A kedvenc kollégákat különösen az egyiket mindig megkéri, minket nem. Csak néha lead egy rinyálást,hogy sok neki,meg nem győzi. Most próbált még egy külső munkást bevonni pár órára nem tudom sikerült-e.Nem ajánlottam segítségét úgy érzem neki kell,hogy mondja ha igényt tart rá. Segítenék ha megkérne.

2021. febr. 28. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondold meg, mert ha egyszer bevállalod, utána ráharap és az isten sem ment meg a folyamatos túlóráktól.
2021. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából mi a kérdés?

Megy a picsáskodás, mintha otthon lennétek, utalgatás, találgatások, koncepciók gyártása a nyílt kommunikáció helyett.

Ha meg tudod oldani és akarsz egy jó pontot, ajánld el a segítséget és menj délelőtt.

Ha olyan a főnök, mint #1 írja, és majd te leszel az ugrasztható mindig, akkor meg úgyis fel kell mondani majd. Szóval igazából csak nyerhetsz vele (leszámítva az esetleges délutáni műszakpótlékot)

2021. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!