Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnátok, ha kapnáto...

Hogyan reagálnátok, ha kapnátok egy új munkatársat minimálbéres pozícióban, akiről kiderülne, hogy gazdag?

Figyelt kérdés

Nem felvágós, nem beképzelt, nem látni rajta, hogy gazdag (legfeljebb az autóján). Első munkahelyem egy call centerben volt, ahol nagyon jól éreztem magam, rengeteg barátra és ismerősre tettem szert, kedveltek is az emberek. Azóta eléggé megváltozott az életem, sajnos unalmasabb és magányosabb is lettem. Beszéltem a főnökkel, aki személyes barátom, szívesen visszavárna, de az emberek egy jelentős része lecserélődött.


Nyilván felmondanék, ha nem fogadna be a közösség, de nem szeretném megnehezíteni a főnök munkáját. Tudom, hogy nehéz jó munkaerőt találni. Fiatalok, nektek mi lenne a reakciótok? Befogadnátok őt úgyis, ha tudnátok, hogy csak 'hobbi' miatt dolgozik ott?


2021. febr. 28. 21:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki kedves lenne az ilyennel aki szétosztogatja a pénzt, fizetne közös programokon.

Valójában viszont nem kedvelnének, legalábbis a többség nem..csak az ingyen dolgok miatt haverkodnának.

2021. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha annyira jótékonykodni akarsz akkor várom az üzeneted.


Ma kaptam meg az utolsó munkanélkülit 112 ezer forintocska... Kifizettem a számlákat és a hitelt maradt 20 ezer forintom a kajára...

Munkát kilátástalannak érzem... Tegnap is vártam a videó interjút rá 10 percre írt a hr-es hogy bocsi meetingje van majd ma...


Ez se lenne huu de sok pénzt, mert 120+ jutalék home office... Nem.kéne bérletre költenem , nem mintha 20 ezerből tudnék venni bármi bérletet...amúgyis pestre 43 ezer


Kölcsönkérni nem tudok , mert nincs kitől.


Ilyenkor van az, hogy az ember öngyilkos lesz, mert nincs miből fizetni a dolgait.


Önhibámon kívül lettem munkanélküli . Mindenhova már jogsi kell, ami nekem félig van meg...


Gyárba se tudok menni, mert nem a standard 3 műszak van, hanem mikor hajnali 2kor végzel... Egy ingázó nem tud busszal hazamenni...


Szóval patt helyzet

2021. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vagy kamu, vagy a kérdezőnek fogalma sincs a valóságról. Pár órás melóért 300 ezer??? Na ja... Drogot terjesztetek?

Minimál bér... pofám leszakad. Én napi 8.5 óráért nem keresek ennyit és sokkal felelősebb állásom van.


Ha igaz is, én azt mondom hagyd meg az állást másnak, vagy menj el ingyen melózni, ne foglald el mástól a helyet "hobby-ból", főleg most, amikor sok az állástalan.

2021. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23

Azt amúgy miért olyan nehéz megérteni, hogy nem Magyarországon élek, a munka sem ott lenne? Ezt már háromszor leírtam. Miért vagytok ennyire figyelmetlenek? Vagy azt gondoljátok, hogy minden országban 150 a minimálbér? :D

2021. márc. 3. 13:24
 25/28 A kérdező kommentje:
Pár órás melóval sokkal többet is lehet keresni, csak ezt az átlagember nem tudja. Nem keményen, hanem okosan kell dolgozni.
2021. márc. 3. 13:25
 26/28 anonim ***** válasza:

Még mindig várom a levelet.


29 éves nő vagyok szóval nyugi nincs buzulás...

2021. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

23

Egyébként nincs meghirdetve szabad állás, csak a főnöktől kérdeztem, hogy menne-e a dolog.

26

Milyen levelet?

2021. márc. 3. 22:43
 28/28 anonim ***** válasza:

Azt a levelet amelyben jótékonykodsz felém. Neked úgyse kell a pénz... Ha ennyire osztogatod, mint írtam nekem szükségem lenne egy tündérkeresztapára.


De úgy látom csak elkapott a hév, a szátok az jár, meg a buksi simi,hogy " ti egyes gazdagok szartok a pénzre oda adjátok anni aki rászorul"


De engem nem szánsz meg...

Bezzeg a munkatársad aki dolgozik annak oda adnák de nekem aki munkanélküli annak nem...


Semmit nem érsz, hang vagy

2021. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!