Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezekben az inséges idökben a...

Ezekben az inséges idökben a munka szabaddá tesz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

"A munka szabaddá tesz, hirdeti az auschwitzi munkatábor felirata"

Amúgy szerintem nem!

2021. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha imádod a munkádat, akkor igen.
2021. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Számomra egyáltalán nem. Sőt, a napi 8 óra, ráadásul 8:00-16:30 a lehető legrosszabb. Elmegy a nap. Persze egy csomó üzlet, közület, doki ugyanígy van nyitva, folyton kéredzkedni, vagy szabit kell kivenni, hogy az ember el tudjon intézni ezt-azt.


A heti 40 óra is rohadt sok, alig marad időd magadra, mert persze első a háztartás, gyerek, család.

2021. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A munka nem tesz szabaddá, hacsak szereted amit csinalsz
2021. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár ez ritka
2021. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kívánt szakmában dolgoztam. Azt hittem minden más lesz, több területen is lesz majd sikerem, pozitív erőm, mert azt csinálom, amit szeretnék. Hát nem. Olyan felettest fogtam ki, akit pszichiátriára zártam volna és mindenkit tönkretett lelkileg, akihez köze volt. 2 hónap után lelkibeteg lettem, egyik kollégám nyugtatót szedett. Függ, hogy milyen környezetben vagy.


Nem hiszem, hogy szabaddá tesz még akkor sem, ha azt csinálod, amit akarsz. Mert az is munka lesz és azt kényszerből kell csinálnod és ha rossz környezetben vagy, rossz eredmények stb, akkor visszavesz az önbizalmadból.

2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szivesen foglalkoznék állattenyésztéssel, no főnök de van szabadság
2021. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy a munka okoz kötöttséget, kényszert. Mindegy sztem ez milyen munka,be kel járni, évente csak X nap szabadság,de annak is a fele sokszor ügyintézéssel telik.. még úgy is,hogy 8 órában dolgozok, semmit se tudok elintézni sokszor, főznék minden nap, kipróbálnék új dolgokat,sokat olvasnék..stb. De hétvégén meg ott a takarítás, mosás,szóval az otthoni kötelező dolgok és csak utána a pihenés..
2021. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor tesz szabadda ha sajat magadnak dolgozol es te osztod be a idodet.

En 7:30 es 16:30 kozt dolgozok, 1 oras kajaszunettel. Ha el akarok menni bankba, orvoshoz akkor elobb el kell jonnom es kevesebb az oram. Bizonyos kis uzletek is bezarnak 4-5 ora korul es hetvegen is zarva vannak.

Ha egyszer vallalkozo leszek akkor en osztom be az idomet, ha el kell mennem 2 orara munka kozben akkor aznap 2 orat rahuzok. Ha vannak munkasaim akkor meg a munka is halad ha nem vagyok epp ott.

2021. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a főKipcsak Vezír mondja, akkor természetesen igen.
2021. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!