Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha segìtsèget kérsz a munkahel...

Ha segìtsèget kérsz a munkahelyeden a felettesedtől, az mièrt lehet jogialap ahhoz, hogy kirúgjanak?

Figyelt kérdés

Azt mondták, mikor korábban "elbeszélgettek" velem, hogy ez egy hosszú folyamat eredmènye, hogy velem problémák vannak. Az a baj, hogy mindig èn probáltam a helyzeteket megoldani, pletykálások helyett, a munkámmal foglalatoskodtam, nem àrtottam a többieknek. A problèmàkat a vezetőnek is levázoltam, hogy miben kellene segìtsèg, de ő gyorsan lerendezte azzal, hogy èn vagyok a felelős ezekèrt.



"Ha van rajta sapka azért, ha nincs..."


2021. márc. 2. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kirúgáshoz nem lehet jogi alap, elbocsátani elbocsáthatnak valami mondvacsinált ürüggyel.
2021. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. márc. 2. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen ürüggyel kirúghatnak. A munkáltatók kb le se szarják, hogy az egyik megszakad, a másik meg napi 8 órában csak pletykálkodik.
2021. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyire ismerős szituáció. Sajnos a vezetők többnyire szeretik kerülni ezeket a "kényelmetlen" helyzeteket...
2021. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

A vezetők nem szeretik az okoskodókat. Több éve úgy mennek a dolgok akkor zavarni fogja a főnököt, hogy odajön valaki és próbaidő alatt okoskodik, hogy ez meg ez nem jó, ezt nem így kéne csinálni stb.

Ilyenek nálunk is kihullottak próbaidő alatt.

Alkalmazkodni kell minden munkahelyen, hogy ne tűnj ki semmivel, mert ha túl jó vagy azért fognak kiutálni ha meg túl rossz akkor azért.

2021. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivéve normális helyen, csak az itt kb főnyeremény valószínűséggel akad az utadba.
2021. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!