Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt ilyen munkahelye valakinek?

Volt ilyen munkahelye valakinek?

Figyelt kérdés
Mikor tudtad, hogy oda mész, hogy ez egy nagy rakás xar lesz. Tudtad nagyon jól, hogy semmi jóra nem lehet számítani, kifognak használni, mint a bűn, átfognak verni, kifognak zsigerelni. Ám mégis elmentél oda dolgozni, mert kell a pénz. Messze földön is tudják, hogy ide ne gyere dolgozni, mert csak baj lesz itt. De bementél, és dolgoztál/dolgozol ott x ideje, és igazuk van. Voltak/Van/Kilátásban ilyen munkahelyeid?

2021. márc. 1. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az összes ilyen volt:D
2021. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Miskolc, Bosch
2021. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az auchan ilyen volt, ott dolgoztam 1,5 évet, felmondtam, utána dolgoztam máshol ami cég megszűnt, közbe már volt másik helyem de az a cég meg még fél év volt mire indult, ideiglenesen vissza mentem 3 hónapra az auchanba, tudtam, hogy szar lesz, nem is változott semmi, de oda rögtön felvettek, ideiglenes állásnak jó volt amíg beindult az új munkahely.
2021. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen volt. Tudtam, hogy egy nagy rakás xar lesz. Tudtam nagyon jól, hogy semmi jóra nem lehet számítani, és kihasználnak, mint a bűn, átvernek, kizsigerelnek majd, ám mégis elmentem oda dolgozni, mert kellett a pénz. Messze földön is tudják, hogy ott nem jó dolgozni, mert csak baj lesz ott. De bementem, és dolgoztam ott, és igazuk volt. És lenyomtam ott majdnem 20 évet, és a háziorvos nem tudta hogy mentőt vagy rendőrt hívhon amikor elmondtam hogy mi a panaszom. Volt olyan hogy a saját lelkemnek kellett meghalnia ahhoz hogy ne legyek gyilkos. Mindezt nevetséges havi bérért cserébe. Mert nekem az köll, mert különben éhen pusztulok, nem jutos sehová, semmi nem lesz belőlem. Dolgoznom kell, mert az az elvárás!!
2021. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő álmom az a munkahely, ahonnan eljöttem (rossznak nem mondanám), de aztán megint visszakerültem. Ebből riadtan ébredek és félálomban nagyon valóságosnak tűnik. Valójában nem mentem vissza oda dolgozni.


Valóban volt ideiglenes munkám, amit nem azért "választottam" mert jó volt.

2021. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

aha.

nekem is auchan volt az.

3 hónap.

az első hullámban csődbe ment a vállalkozásom,nem volt kedvem otthon verni a farkam és kellett vmi.

úgy indítottak,hogy elmondták,hogy a cég sok mindent tolerál,csak 1 valamit nem.

ha kisgyerekes szülő a dolgozó.

én meg közöltem emelt hangon,hogy 5 éves a kislányom.

bekussoltak.

aztán láttam,hogy nem viccelnek,mert sorban rúgják ki az anyukákat,mert egy kisgyerekkel 2 hónapból minimum 2 hetet otthon kell lenni,mert mondjuk az oviban összeszed 1 náthát.

szóval jött áprilisban az ovi bezárás és jeleztem hogy májusban kérek 1 hetet,mert otthon kell maradnom nekem is a gyerkőccel.

persze-persze ebben a járványban ez természetes.

visszamentem és rá 2 napra már repültem is.

2021. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molnarmarcell21 ***** válasza:

Persze volt. Kellett a pénz, nem volt mit tenni. Persze közben ezerrel kerestem másik munkát és úgy fél évvel később sikerült lelépnem.


Megvolt az az előnye, hogy szépen lefogytam és sokkal jobban értékelem a normális munkahelyeket :)

2021. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!