Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás? Hogyan? Tippek?

Felmondás? Hogyan? Tippek?

Figyelt kérdés

Tehát fel szeretnék mondani a jelenlegi munkahelyemen.


Lenne mar masik ahova mehetnek ,viszont ugy gondoltam csak 10. Utan szolnek a fonokomnek,mivel a boritekost penzt lehet nem adnà oda ha elobb szolnek. Ezt megteheti egyebkent?


-viszont kvázi ingyen dolgozom le ezt a pár napot a hónapbol mivel ezt tuti nem fogja kifizetni nekem. Igy arra gondoltam hogy vagy elmegyek tappenzre 10.ig vagy hetfon reggel kozlom vele hogy talaltam mas helyet.


Vagy 11.en csutortokon szoljak?

Szerintetek? Fizu elott utan? Vagy aznap?


A felmondási idot nagyon remelem nem tartja be...


2021. márc. 4. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti, hogy nem adja oda. Elvégre be vagy jelentve egy összegre amit adnia kell. Ha a feketén dolgozol és azt a pénzt nem adja oda, sehova nem tudsz fordulni. Azaz de, a NAV-hoz viszont akkor téged is keményen megbüntetnek mert az adóbevallásodban nem annyi szerepel amennyit keresel.


Szerintem szólj miután a kezedben a pénz, inkább bukj 10 napot (illetve a bejelentett részét úgyis megkapod), mint 1 havi bért.


A bejelentett béredet arra a 10 napra is oda kell adnia, nem ingyen dolgozol, de jóval kevesebbet kapsz majd.

2021. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!