Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a dolgozónak a felmondásàt...

Ha a dolgozónak a felmondásàt akarjàk, akkor mondhatnak olyan idokokat, amit nem is követett el, nem szolgàlt rà?

Figyelt kérdés

Pl: a rózsatöveket rossz helyre rakta ki. -Az a baj, hogy nem is az adott illető foglalkozott vele, meg rövid időn belül orvosolva lett az adott problèma.

A màsik, hogy a HR-es mondta a dokgozónak, hogy mostanàban sokat sìr... -Önmagától nem kezd érzelmi megnyilvánulásba az ember. Ha minden egyes nap a fejèhez vágják, hogy vele van a problèma, mikor sokkal többet dolgozik, több figyelmet fordìt azokra a dolgokra, amik a munkàval kapcsolatban felmerülnek. Hàny ember baját kell ràvetìteni egy adott emberre?


2021. febr. 25. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kerdes igazabol nem kerdes, csak nyafi, de jogos persze. Csak te nem valaszt varsz, hanem megertest. De neked van igazad, ok a nyomingerek, es ha ilyen rossz a munkakornyezeted, neked is jobb lenne valtani.


24/F

2021. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évek óta ugyanazokkal a tervekkel dolgozik a cég, de a szervezés, meg az egymás közti kommunikációik említésre méltó.
2021. febr. 25. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértelek teljesen, kérdező. Az én sztorim is hasonló volt, mindig stresszben jártam be dolgozni, de imádtam a munkám, csak a közeg volt borzasztó. Miután végigsírtam egy hetet (nagyrészt otthon, a kollégáim ebből nem sokat láttak), és még a főnököm is úgy szólt hozzám a semmiből, mint egy darab sz*rhoz, akkor már borult a bili. El is küldtek.

Te ne várd meg ezt, inkább mondj fel még most. Kevésbé fogod megalázva és kihasználva érezni magad.

2021. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!