Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenkit arra kérnek, ahol...

Mindenkit arra kérnek, ahol otthoni munkavégzésre van mód, biztosítsák ennek a lehetőségét (Kormány)-ez hivatkozási alap a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Ma hangzott el a kormányinfóm. mindent bezárnak, és idézem "Mindenkit arra kérnek, ahol otthoni munkavégzésre van mód, biztosítsák ennek a lehetőségét.“


Na most én irodista vagyok, a munkám 100%ban ellátható otthonról, ezt 2020-márc- 2020- aug között HAT hónapon keresztül a gyakorlatban is bizonyítottuk, uis home officeban voltunk.


De aztán visszarendeltek mindenkit és nem akarnak újra elengedni senkit.


És most itt ez a kormányzati kijelentés... akkor én hivatkozhatok erre a főnöknél hogy a kormány ezt kéri, én tudok home-ban is dolgozni, akkor hadd dolgozzak?


Vagy az egész egy üres lufi mert a főnök azt mondja majd hogy NEM és csá? Aztán ha nem tetszik ott az ajtó?


2021. márc. 4. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát megpróbálhatod, remélhetőleg fog rád hallgatni.

Sajnos sok kőköri vezető van, aki szerint csak az a munka, amit odabent csinálsz.

2021. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"remélhetőleg fog rád hallgatni."


Novemberen is hogy hallgatott ránk... akkor is kértük, és akkor hangzott el a nagy mondat tőle: el kell menni oda ahol engedik...

2021. márc. 4. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, velünk tavasszal szórakoztak így, ráadásul állami fenntartónk van és onnan jött. XD No comment.

Sajnálatos, hogy még mindig itt tartanak a vezetők pár helyen. :(

2021. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt olyan aki önhatalmúlag HO_ba ment. 1 hétig tűrték és kirúgták.
2021. márc. 4. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha volt akit kirugtak emiatt meg ilyeneke mondott h menjetek oda ahol lehet, akkor inkább ne kérd a home Officet.

Vagy csak akkor ha nem gond ha kirúgnak.Annyi a munkanélküli hogy talál más embereket simán, azért ilyen .... dettó nálunk is ez van.

Akkor más elvállalja lehet menni.

2021. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!