Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cégnél szept 1. óta...

Ha a cégnél szept 1. óta kötelező a maszk mindenkinek és 1 db személy következetesen NEM hordja, akkor ez hivatkozási alap arra hogy én se tegyem? Ha neki szabad, mindnek szabad?

Figyelt kérdés

Ugye a maszkviselés elvileg május óta kötelező, de csak úgy szóban, a kutya nem foglalkozott vele komolyan. Majd szept 1-től rendkívüli értekezlet, melynek témája: a maszk MINDENKINEK kötelező. Házirendbe bevették, nyilatkozatot aláíratták mindenkivel.

És van itt 1 személy, akin még soha az életben nem volt maszk. Ő megmondta már sokszor, ő fel nem veszi, nem érdekli ki mit mond és utasít.


A kérdésem: ha egynek szabad nulla következménnyel ezt megtennie, akkor mindnek szabad?

Vagyis ha én eldobom a maszkot és számonkérik hol van, akkor MUTATHATOK UJJAL a maszkot soha nem viselőre? hogy hát ha neki szabad akkor nekem is szabad-meg mindenkinek?


2020. nov. 2. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mutogathatsz, csak a kutyát nem fogja érdekelni.

Ne legyél te is olyan sötét, mint ő.

Ha elkapnak te is megkapod a büntit, hiába mutogatsz.

2020. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"te is megkapod a büntit, "


Már ki kap el és milyen büntit? Miért ő milyen büntit kap? Semmit.

Gondolod majd kijönnek ellenőrizni a hatóságok? Zárva az .épület mire becsöngetnek és bejönnek még aki pucér az is felhúz egy maszkot---- semmi értelme.

2020. nov. 2. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
És ha ő a kútba ugrik te is utána ugrasz? Amúgy az, hogy jelezd a felettesének nem jutott eszedbe? Mint a dedóban komolyan...
2020. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

Mutogathasz rá. Felőlem... Namost akit kellene hogy érdekeljen, az esetleg nem ugyanannyira lesz elnéző, mint veled.

Az egy bolond százat csinál tipikus esete is lehet.

2020. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nalunk kirugtak egy illetot, aki kijelentette, hogy o marpedig nem veszi fel es kesz. Lehet, nalatok ez az ember valami fontos dolgozo es ezert elnezik neki, de ha te nem vagy az, neked nem fogjak elnezni.
2020. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

" Amúgy az, hogy jelezd a felettesének nem jutott eszedbe? "


Kis cég kis épület a főnök tudja és látja. naponta 100x belefut a folyosón. ez nem egy multicég.

És nem értem, miért nézi el egy , elvileg a sor legvégén álló gondnokféleségnek ezt. egyszerűen nem értem. fél tőle vagy mi?

2020. nov. 2. 09:26
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Láttam egy autóst a leálló sávban előzni, én is ott folytattam az utam, ha megfognak a zsaruk azt mondom , hogy ő is ott ment. Ennyi. Úgy mentesülök mint a fene.
2020. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy az, hogy jelezd a felettesének nem jutott eszedbe? "


És ha ezt megtenném én lennék a szemét vamzer aki mószerolja a szegény ártatlan habfehér munkatársát. eltaláltam?

2020. nov. 2. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
ahol én vagyok még rosszabb. elvileg kötelező lenne midnenkinek, nagy betákkel kiírva mndenhol de vagy 50 emberből én hordom egyedül normálisan. 2-3 ember még az állára felkapja de ennyi. Enyi embert meg ki nem rúghatnak a feletesek hagyják annyiban.
2020. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!