Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol keresgéljek, ha Horvátorsz...

Hol keresgéljek, ha Horvátországba szeretnék kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Van érettségim, ezen kívül burkoló szakmám, és rendszergazdai bizonyítványom van. Angolul beszélek, meg valamennyit németül is, de a horvátra is vevő lennék természetesen. Szeretnék kimenni dolgozni. Merre keresgéljek? Egyelőre még csak nagyon érdeklődés szinten vagyok, böngészgettem a Google-ban, meg Facebookon, de sokkal okosabb nem lettem. Gondoltam, hogy itt hátha van olyan ember, aki jártas a témában, és pár mondattal kisegítene. Nyilván el kell kezdeni valahol a dolgokat, én pedig egyelőre tapasztalatlan vagyok ebben. Nem fontos az, hogy a szakmámban dolgozzak, nem ragaszkodom hozzá. Merre kezdjek el keresgélni? Oltást nem kérek, mert szerintem aki kiment az sem tudott egyből mindent, amint megszületett.

Az, hogy miért pont Horvátországba szeretnék menni, azt nem szeretném megosztani.


2021. márc. 4. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszabb a helyzet, mint MO-n, angol pedig nem szukseges oda, szoval nem latok erre sok eselyt horvat nyelv nelkul.
2021. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem most rögtön mennék, és addig tanulnék horvàtul. De segítséget kértem, nem pedig kioktatàst, hogy ott mennyire rossz. Egyébként nem rosszabb a helyzet jelenleg sem, sokkal jobb, minden nyitva van, lehet közlekedni egy db teszttel, stb.
2021. márc. 4. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazdaságilag értettem.
2021. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!