Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőm kovidos lett, hogy...

Kolléganőm kovidos lett, hogy lesz most?

Figyelt kérdés
Kolléganőm hétfő óta nem dolgozik, akkor ment haza, mivel nagyon náthás volt, most engem teszteltek, de negatív vagyok. Ti mérgesek lennétek a helyemben? Lehetek még majd pozitív?
2021. márc. 10. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Dolgozol tovább, mintha mi sem történt volna.

Ha meg a következő tesztnél pozitív vagy, hazamész, és pihi. Nincs értelme mérgesnek lenni rá, bárhol, bárki, bárkitől elkaphatja.

2021. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk náthásan bemenni nem szép dolog, de a vírus pont ezért tud terjedni, ezer oka lehetett miért nem maradt otthon.
2021. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyél mérges mert bárhol máshol is ellehet kapni
2021. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nem kellene náthásan bemenni dolgozni. Én mérges lennék, igen. Nem hiányzik a karantén, hogy semmit se tudjak elintézni.
2021. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha meg nem mész be náthásan dolgozni, akkor meg kirúgnak, hogy lógni akarsz minden szarért.
2021. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 nap-1 hét a lappangási idő, azaz ha hétfőn fertőzött, a szerdai teszted még mindenképpen negatív, hacsak nem vagy valami kivétel. Majd a második lesz érdekes.
2021. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én ma arra jöttem haza, hogy a tesóm covid+. 10 nap karantén nálunk a céges előírás.
2021. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem a dolgozók fele pozitív, de nem idegeskedek, én negatív lettem. Ha meg elkapom, amit elég esélyesnek tartok előbb vagy utóbb, akkor pihenek.
2021. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És milyen tüneteik vannak?
2021. márc. 11. 13:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk tuti covidos az egész család, de az orvos nem erőlteti a tesztet. Így minden nap megyek boltba meg ahova kell. És hányan lehetünk még így az országban..
2021. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!