Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szekál folyton ezzel a...

Miért szekál folyton ezzel a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal jön hogy milyen magamnak való vagyok. Titokzatos. Alig árulok el magamról valamit. Hogy magammal foglalkozok olyan befelé forduló vagyok. Holott egyedül vele kerülöm leginkább a kommunikációt, mert egy aljas kétszínű ember. Aki nagyin csúnyán bele tud állni a másikba. Én vagyok ott a legfiatalabb ez az első munkahelyem. Nem szeretek ott dolgozni. Nagyjából látom már ki milyen. És az a baj hogy soha nem jó amit csinálok. Mindig van akibe bele állnak, ki beszélnek. Sokat csacsognak munka idő közben. En is szoktam velük nyilvsn. Van akivel joba vagyok. De nem vagyok olyan mint ők. Akik mindent kibeszelnek. Sokszor inkább a munkával foglalkozok és már várom hogy leteljen az idő. Mert annyira nem erzem ott jól magam, de tudom hogy dolgozni muszaly. Meg hogy en nem arról beszélek mint a többi fiatal hogy meddig aludtam stb.. Meg ilyen jelentéktelen dolgokról. Nekem van párom is 4 éve sokat komolyodtam mellette ez tény nem járok már el bulizni. De attól függetlenül nem vagyok magamba forduló, a munkahelyen lehet néha úgy tűnik. De meg van rá az okom. Az a baj hogy már zavar hogy ezzel jön allandoan. Nem tudom minek törődik velem. Mit mondhatnek hogy abba hagyja.?
2021. febr. 17. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod neki, hogy másokkal azért csacsogsz, és vele azért nem, mert ő nem szimpatikus. Valaki csak a direkt szóból ért. Nekem is volt ilyen b*sz*tlan p*csa kolléganőm, aki nehezen akarta elfogadni, hogy vele nem trécselek, másokkal viszont igen.
2021. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Hasonló a helyzet az én munkahelyemen is :D

Annyi különbséggel, hogy én mindenkivel szóba állok.

Ez egy munkahely, ha utálod őket ha nem de együtt kell dolgoznod velük.

Beszélgess, játszd meg magad. Semmit ne mondj el ami a magánügyed. Vedd úgy, hogy ez is a munkád része. Lehet nem a legjobb megoldás de így kibírható szerintem.

2021. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
2: Csak van ám, hogy pofátlanul faggatják az embert. És ha azt feleled, hogy "Bocs, de ez nem tartozik rád.", akkor meg te vagy a bunkó.
2021. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is jobb ha nem mondasz semmit, csak eltávolodsz amennyire tudsz a mérgező emberektől. Azt nem lehet elkerülni hogy a hátad mögött kibeszéljenek ha ők ilyenek, de legalább nem adsz nekik semmit amin tudnának csámcsogni. Én is sok megjegyzés tárgya voltam ég korábbi munkahelyemen, persze nálam idősebbeknél lehetett megfigyelni hogy irigykedtek. Csak azért mert fiatalabb voltam még a testalkatom miatt...teljesen átlagos a testalkatom de mindig azzal voltak elfoglalva hogy milyen keveset eszek, ha meg szerintük sokat ettem, akkor is folyamatosan be kellett valamit szólni. Amikor ezt már nagyon untam inkább másik időpontban jártam ebédelni.
2021. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!