Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a rosszabb egy stresszes...

Mi a rosszabb egy stresszes munkahely vagy az állástalanság /pénztelenség okozta stressz?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek volt egy nagyon stresszes munkahelye gyomorgörccsel járt be naponta.

A válság miatt többekkel leépítették.

Az első érzése a határozott öröm és megkönnyebbülés volt, végre vége!

De ez az érzés igen hamar 1 hét alatt elmúlt és átvette a helyét az állástalanságtól való félelem, mint stressz. És ő azt mondja ez még a munkahelyi stresszél is sokkal rosszabb.Főleg hogy kilószám küldi az életrajzokat és sehol semmi már 2 hónapja így lassan a nagyon is anyagias stresszforrás is bejön a képbe: a pénztelenség.



Lehet hogy az állástalan stressz rosszabb mint a munkahelyi stressz?


Azért nem értem mert az állástalan stresszen átmenetelileg könnyen lehet segíteni valami átmeneti alkalmi tróger munkával. Pénz az pénz. Futár árufeltöltő stb


2021. márc. 11. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hülye is egy főnök /kollegák ha nincs fizetés és nincs pénz az rosszabb bárminél.
2021. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes munkahely. Életem legjobb döntése volt, hogy eljöttem. Volt kollégám nyugtatókat szedett 1 szociopata felettes miatt. Napi ordibálás, játszma, hiszti. Miiiindeeeen naaaap.


Soha többet.

2021. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na ja de azért az sem árt ha a közértben van miből kenyeret venni...
2021. márc. 11. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi a kérdés, ha más nézőpont nem tetszik?
2021. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb otthon ülni mint egy rossz munkahelyen kinlódni és alkalmazkodni az emberekhez és elfogadni meg elviselni őket.
2021. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

"Jobb otthon ülni "


de otthon is csak addig ülsz míg van pénzed.... mert ha már a villanyt vizet és fűtést is kikapcsolják és üres a hűtő akkor azért nem annyira jó otthon se.

2021. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát ez egy jó kérdés.Az igaszság az,hogy egyik sem jó.Mert a pénztelenség is kicsinálja az embert.Szóval mondhatni ez egy ördögi kőr.Van olyan volt kollégám aki már több mint 10 éve tűri a megaláztatást,38 évesen megőszült,úgy néz ki most 45 évesen mint egy 60 éves....volt hogy úgy kikészült,hogy sírva esett össze.Mindenki döntse el maga,mit mi ér meg,de én ezt az állapotot tuti nem vārnám meg.Emberi méltóságom romba döntését...
2021. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én úgy vagyok ezzel a témával, hogy van ami van, és van ami nincs. Volt megannyi munkahelyem, ahonnan semmi más nem hiányzik, csak a pénz. Nem élveztem, utáltam, sőt utáltak engem, és így tovább. Ezek kényszer pályás munkahelyek voltak, és most is kényszer pályás munkahelyem - ha kényszer pályás lesz, mert lehet akár meg is szeretem. Ám például kiderült a kényszerpályás munkahelyeim miatt kialakult nálam egy betegség, amelynek az elmúlt 15 évben sikerült fejlődnie a rossz értelemben. Ugyan pénzt és tapasztalatot adtak nekem, de most is itt vagyok két pad közt a földön. Hogy melyik a jobb, kérdezed?


Szerintem, az a jobb munkahely, amelyik ugyan pénzt is ad, és nem mélyíti bennem a betegségemet, ám lehet hogy utálom, vagy nem szeretem, de nem nyír ki totálisan, hanem egy picit. Az életben jelenleg nincsen olyan megoldások számomra amik tökéletesen jók, amelyekből csak is kizárólag jól jövök ki. Hanem kezdődik a kevésbé rossztól a nagyon rosszig. Jelenleg reménykedem abban, hogy a következő munkahelyem a rossz kategóriába esik, és lesz újból pénzem, amellyel sikerül stabilizálnom az élet helyzetem és sikerült az egészségemet is helyre billentenem. Különben konyec. Állítólag meghalt eddig 150.000 ember Magyarországon, vagy több, és remélem hogy se nem ma, se nem holnap, sőt jövőre sem és utána lehetőleg sokáig sohasem nem leszek azok között, akiknek félniük keljen hogy a kaszással találkozzanak. Mondjuk én nem félek a haláltól, de a kérdésedre ez a válaszom. Az a munkahely, amelyik csak pénzt ad számomra, az egy sz/r munkahely volt, mert csak azért voltam, hogy legyen pénzem, ami által nem halok éhen, stb. Kérlek szépen, válassz mi a jó neked. Gondolkozz ez idő alatt, hogy mi a jó neked, és mi nem lesz jó neked a jövőben.

2021. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!