Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hívtak munka miatt a kedvenc...

Hívtak munka miatt a kedvenc helyemről de nem voltam telefon közelben, holnap szerintetek visszahívnak?

Figyelt kérdés
Ma hívtak de nem voltam telefonközelben és mikor visszahívtam akkor csak a hangposta szólt és ott tudtam hogy a kedvenc helyem hívott, a gyakorlati gyár ahol voltunk és korábban voltam ott de nem tudtam megoldani a bejárást ezért nem mentem de most hívtak és nem tudom miért, lehet munka miatt? Holnap szerintetek visszafog hívni? Mert általában ott azt hiszem 6-2ig vannak az ügyintézők. Viszont ha nem hív akkor visszahívhatom ismét az mennyire lesz bunkó? Csak mert ma 2x megpróbáltam visszacsörgeti de csak a hangposta szólt nem tudom, hogy olyankor kijelzi hogy keresték e, mert valami magánszámot is mondott de lehet sima vezetékes. Nagyon mérges vagyok magamra, de épp zuhanyoztam és olyankor nem tudtam felvenni. Kedvenc helyem pedig, gyakorlati hely gyárban..

2021. márc. 11. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólnak
2021. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem..
2021. márc. 11. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Látják hogy kerested őket.Reagálni fognak mindenképp főleg ha fel is akarnak venni
2021. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a kedvenc helyed, ahol voltál gyakorlaton aztán elmentél, aztán később vissza interjúra mert azt hitted meg tudod oldani, fel is vettek, de visszaléptél mert mégsem?


Tényleg nagyon kellhet nekik valaki, ha ezek után megint téged hívnak. Mi változott azóta, hogy már be tudsz járni?

2021. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.nem mentem el..lett volna lehetőség de nem éltem vele.

kedvenc helyem igen akkor nagy baj?

talátlam más útvonalat amit akkor nem mutatott fel.

2021. márc. 11. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert. Ha ennyire kellesz nekik tuti hívnak holnap is.
2021. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.köszi

remélem visszahívnak mert tényleg jó lenne

imádtam azt a helyet csak hát ez volt meg hallgattam családomra mert szerintuk nem érné meg meg sok 3 műszak azért de nekem már az lenne a legjobb ha ott lehetnék :)

2021. márc. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!