Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik 3 műszakban dolgoznak,...

Akik 3 műszakban dolgoznak, mikor szoktatok kelni?

Figyelt kérdés

Lehet úgy adódik, hogy lesz munkám végre és ott ahol szerettem is lenni gyakorlaton amit imádtam.

Viszont 3 műszak lenne, akkor csak rendesen jártunk 7-re és 2-ig voltunk, de most, hogy rendes dolgozó leszek így 5:25-re kéne reggel bejárnom ami nem annyira gond, mert beérek valahogy csak hajnali 2-kor kéne kelnem ehhez, hogy elérjem a 3 órás buszomat(3x átszállás) és ez csak a reggeli műszak.

Délutáni meg estihez könnyű odajutni, mert úgy megyek ahogy régen de erre viszont külön helyközi bérletet is kéne vennem plusz költségként.

Nagyon szeretnék amúgy ott dolgozni és úgy néz ki kapok ismét egy lehetőséget oda, mert holnap fognak visszahívni ez ügyben.

Megérné szerintetek feláldozni ennyi mindent, hogy ott dolgozzak ahova szerettem járni és most is szívesen mennék mint rendes dolgozó?

Családom sajnos lebeszélt róla, mert szerintük túl nehéz lenne, őket is felborítanám, hajnalban kellene kelnem szóval jól összezavartak de most is oda húz a szívem ezek ellenére.

Ott már voltam és megismertek, emlékeztek rám, szóval tökre örültem ennek, a hely se volt ismeretlen mint máshol.

Gyárlátogatás volt még csak, szerintetek bevállaljam a hajnali 2 órás kelést, hogy ott dolgozzak ahol szeretnék?

Amúgy gyakorlaton minden üzemben voltunk szinte, és sok feladatot végeztünk szóval mindegy lenne mit kéne csinálnom mert maga a hely is feldobna, amúgy nem nehezek a feladatok sehol ott.

De családom bolondnak tart emiatt, pedig én döntök ez ügyben.

Ti bevállalnátok kis utazást meg hajnali kelést a jó munkahelyért cserébe?

Csak kicsit félek a hajnali mászkálás miatt, meg a sötét utcáktól és ilyenkor alig szoktak lenni emberek, ezért is félek ettől kicsit. Délutánnal meg estével nincs gondom csak a reggelivel.



2021. márc. 12. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom, 2-kor kelni? 8-tól hamarabb egy munkahelyen sem kezdenék, az biztos.
2021. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.Igen sajna, mert legkorábban 3kor indulan éjszakai buszom ami közel van végülis. Mire letusolnék, ennék valamit felöltöznék..szóval ja.
2021. márc. 12. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Na pár hónap után eleg lesz az esti tusolás is meg utközben bekapni valamit... én 4.30ra jártam évekig. Utóbbi időbe kocsival, az jó volt, de amikor buszoztam még a borzalom volt...

3 után kicsivel keltem, 4kor indult a busz

2021. márc. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vállald! Ha mégse jön be, nem vagy odakötve, ott hagyod
2021. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretek lassan készülődni. Kávé, cigi, kaja, fürdés, olvasgatás. A készülődési ciklus 4 óra. Tehát délelőttös héten 2-kor, délutános héten 10-kor, éjszakás héten 6-kor állok neki.


Konkrétan a kelést ez csak délelőttös héten határozza meg. Délutános héten esetleges bevásárlás, éjszakás héten meg az szabja meg, hogy magamtól mikor ébredek, miután reggel 8 környékén lefeküdtem.


Ez egyébként teljesen önkéntes dolog, a munkahelyem 5 percre van. Megtehetném, hogy reggel 5-kor kelek, csak én szeretem a reggeli rutint elvégezni, rendesen enni, nem a mocskos munkahelyi WC-t használni, és a többi.

2021. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pályakezdőként műszakoztam, de valahogy úgy keltem, hogy:

De: 4:30

Du: 8:00

Éj: délután kettő-háromig tudtam aludni reggel nyolctól.

2021. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!