Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak, amikhez:...

Milyen munkák vannak, amikhez: nem feltétlen kell egyetem, min. 180 ezer a fizetés, 8 órás munkaidő, és el lehet benne helyezkedni, és végezheti nő is úgy, hogy nem szakad bele? 19/l

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs, hogy mi szeretnék lenni, hogy mihez akarok kezdeni. Előző évben lett meg a szoc. gondozó és ápoló végzettségem, idén kezdtem az érettségi előkészítőt, következő évben érettségizek. Utána fogalmam nincs, hogy merre tovább. Gondolkodtam a boncmesteren, ezért írtam oda, hogy nő is végezheti, mert olvastam, egyrészt nem valami keresett szakma, másrészt nem nőnek való, túl nagy megterhelés.


Gondolkodtam, hogy masszőr leszek. Igazából már óvodásként kijelentettem, hogy felnőttként fogok dolgozni, mert mindenki, régen és most is, azt mondják van érzékem hozzá. Ezzel csak annyi gond van, hogy sztk-ba nem hiszem, hogy felvennének, minden máshogy pedig... vírus van, majd pont masszőrre költenének az emberek. Nem érné meg.


2021. márc. 16. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kozigazgatasban probalj meg elhelyezkedni. Nemlesz 180 nettod, csak olyan 160 korul erettsegivel. Viszont a munkaido es a kenyelem biztositva van, amig nem talalsz jobbat.
2021. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

"vírus van, nem érné meg"

Hát ja..a következő 40-50 évben amikor dolgoznál a szakmában végig vírushelyzet lenne..

2021. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
legtöbb multi biorobot munkakörbe megadja a nettó 180at
2021. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Termelő üzemben minőségellenőr.
2021. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Találkoztam már női boncmesterrel, de ez csak egy megjegyzés, nem ajánlás.
2021. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Gyárakban is meg lehet keresni ezt a pénzt a sorokon robotolva, vagy többet is (nem kicsit). Azt nők is csinálhatják és nem szakadnak bele. Igaz unalmas viszont amíg nincs jobb lehetőség szerintem vállalható
2021. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én sem tudtam mit kezdjek magammal érettségi után, azt tudtam, hogy nem akarok egyetemre menni, max egy OKJ-t megcsinálok. Aztán kaptam egy lehetőséget, hogy menjek nyomdába dolgozni grafikusként, de betanítottak a nyomdába is, meg a könyvkötést is megtanultam. Közben munka mellett jártam hétvégente grafikus képzésre. Ha nincs ez a lehetőség, lehet most sem tudnám mihez kezdjek, de nagyon megszerettem ezeket a szakmákat, mással nem akarnék foglalkozni.


Szerintem ha van lehetőséged, nézz be Te is pár helyre, akkor tudja meg igazán az ember mivel foglalkozna, mikor tényleg csinálja, nem csak elképzeli milyen lenne.


21/L

2021. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ez jól hangzik!! Végre valami érdekes szakmát lehet itt olvasni.
2021. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!