Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek dolgozni olyan...

Mennétek dolgozni olyan helyre ahol mindenki búsképű citromba harapott pofával magába roskadva ül? Ilyen légkörben napi 8 óra?

Figyelt kérdés

Állásinterjú melyre várni kellett. Azalatt elnézegettem a „kollegákat“ mindenki mint a b**ott róka, citromba harapott pofával némán ül a helyén, vagy bús képpel baktat a folyosón mintha a kivégzésére menne.

És ide menjek én el, ebbe a légkörbe napi 8 órákat? Hát lehet megköszönöm a lehetőséget.


2021. márc. 16. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha muszáj lenne akkor igen
2021. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs más,és jó a pénz,akkor igen.
2021. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem lenne munkám, mennék. Főleg, ha gyereket, családot kell közben eltartani. És közben magamban átkozódnék, hogy miért nem tettem félre többet, hogy legyen tartalékom és akár hónapokig is nyugodtan kereshessek munkát, ha úgy adódik.


De nem terveznék véglegesen ilyen hellyel, folytatnám az álláskeresést, és amint akad jobb, dobbantanék. Próbaidő alatt ez különösen egyszerű.

2021. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ha nincs más,és jó a pénz,akkor igen."


nyilván nem jó pénz, ha az lenne, az ott levőknek se lenne olyan a pofája amilyen. a pofájuk pont olyan amilyen a fizetés.

2021. márc. 16. 19:25
 5/13 A kérdező kommentje:

"Főleg, ha gyereket, családot kell közben eltartani."


Hát ebből amit itt kapsz ebből aztán nehezen. Bruttó 190.

2021. márc. 16. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig könnyebb eltartani valakit a bruttó 190-ből, mintha egyáltalán nem lenne munkám és 0 lenne a bevételem.
2021. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"mintha egyáltalán nem lenne munkám és 0 "


de ki mondta hogy ez a helyzet (jelenleg is van állásom) és ki mondta hogy bárkit el kell tartanom(magamat mást senkit)

2021. márc. 16. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ennel sokkal rosszabb is van. Es alapesetben nem buli a munkahely, bar tenyleg lehetne is akar.
2021. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért..
2021. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Mennék. Soha nem szórakozni jártam a munkahelyemre
2021. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!