Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme Budapesten dolgozn...

Van értelme Budapesten dolgoznom ha a kormány rengeteg pénzt levon a fizetésemből?

Figyelt kérdés

Vidéken kerestem 118-160.000Ft körül. Olcsóbban elvoltam ott volt a kert a munka a ház körül és nem zavart semmi.



Budapesten keresek olyan 170-250.000Ft -ot, + cafatéria, rekord az 370.000Ft volt cafatériával hétvégi túl órával.


Akkor már kezdtem azt érezni érnek itt a fizuk valamit aztán, látom drága jó kormányunk 220.000Ft levont a fizumból .



A Főváros az maga egy agyrém, dugó, szemetek, zaj, sok bunkó és semmi mást nem tudsz csinálni a panelba csak dögleni TV-nézni. Kitakarítani szemetet kidobni és főzni.


Esküszöm már azon gondolkodtam elmegyek szemetet szedni a villamos mellé, de minek mikor jön a sok c. És eldobálja újból...


Mennek a Sárga ruhás utfentartók A járdán és dobálják el a csíkket. És pont nekik kéne szedni.



2021. márc. 18. 07:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
"sok bunkó". Ha elmész vissza a fatornyos kis faludba, eggyel kevesebb lesz...
2021. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Meg sok itt a csöves, és mi a tököm kerül itt egy kis 2x2 kertes házba 45 millió?



Ember vidéken 10m ért remek lakást veszel amire költeni se kell. Igaz a fizu csak nettó 107-150 ezrek.


Szerintem előbb utóbb megfordul ez a tendencia, és vidéken is több pénzek lesznek.

2021. márc. 19. 16:44
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Ha az egodról leesel az iqdra akkor nagyot fogsz esni.
2021. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Komolyan... ment a piros egyébként. :D


Fideszista vagy vald be, és nem akarsz dolgozni azért csöveztél ma is az aldiban!

2021. márc. 19. 18:18
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, adót fizetni kell, amióta a világ a világ, nem csak te élsz ebben az országban.És te is leszel nyugdíjas, ha leszel, és azt az előzőek fizetéséből, adójából finanszírozzák.
2021. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Itt hőbörögsz, de az adófizetés mindenhol van a világon. Az amerikai adórendszert egy korábbi hozzászólásomban belinkeltem. Nem értem mi bajod van.

Az adóból fizették a születésedet (kórházi ellátás), bölcsi, óvoda és iskolai oktatásodat, családi pótlékot kaptak a szüleid, családi adókedvezményt, a diákjegyed (bérleted stb) árának másik 50%-át, a 90%-os támogatottságú gyógyszereid árának te csak a 10%-át fizeted,...


A bruttó fizetésed 33,5%-a adó, a többi nettó ami a tiéd.

Még mindig van, ami nem világos?

2021. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26# küldtem a zöldet!


Legyen adó nem bánom, de azért tőlem túl sokat vonnak le és ez felháborító!


Egy példa évekig dolgoztam vidéken és tettem félre a pénzem autóra, aztán mikor megvettem a saját megkeresett, leadózott pénzemet a kormány még egyszer megadóztatta!


1 milliós autóról beszélünk. Vagyonszerzési illeték közel 90.000Ft volt! És első autók volt köszi Fidesz....


ideje eltakarodnotok és végett vetni a lopásnak!

2021. márc. 21. 11:12
 28/30 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz tényleg egy hitvány kormány, de ebben a szituban még mindig te vagy mérhetetlen buta és korlátolt kedves kérdező...
2021. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28 ment a piros.


Butuskám

2021. márc. 21. 13:49
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem lesznek tőle álmatlan éjszakáim.


Trollocskám.

2021. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!