Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám visszafogni a...

Hogyan tudnám visszafogni a jelenleg nagyon erős vonzalmamat egyik kollégám után? Folyton rá gondolok és néha vele is álmodok már, pedig home officeban vagyunk most. Egy csapatban dolgozunk,egymás mellett, ezért tudom hogy nem szabad tovabbgondolni.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni valami tanáccsal vagy bármivel? Nagyon komoly érzelmek vannak bennem és Nem akarok serulni. Valaki volt hasonló szituációban? Volt valami ami segített? Nyilván nem kalandot keresek már, 22 éves lány vagyok szóval hogy kavarjak vele vagy stb szoba se jöhet. Köszönök minden értelmes választ.

2021. márc. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az embert az különbözteti meg a többi állattól, hogy tud parancsolni az ösztöneinek. Ha te még nem tartasz itt, akkor el kell mondani
2021. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kapcsolatból azért nem lehet semmi, mert van valakije és stabil kapcsolata van, akkkor ezt tudatosítsd magadban.
2021. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Na az ilyenek miatt nem kezd a többség munkahelyi kapcsolatba.. mert egyesek képtelenek ezt kezelni és különválasztani a magánéletet és a munkahelyet egymástól.
2021. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem nem ilyen tapló véleményeket és itelkezeseket.koszi kedvesek vagytok, kvara semmit nem tudtok.
2021. márc. 21. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt a válaszolók közt a többség az ilyen incel pasi, akik irigykednek, hogy nem őértük vagy odáig. Ennek köszönhetőek a tapló válaszok, mert irigykednek.


Igazán hasznos választ nehéz adni, lehet, hogy csak fellángolás, amit érzel, és ha jobban megismernéd a személyt, annyira nem is szimpatizálnál vele.


Amúgy ha a srác szingli, miért nem teszel felé lépéseket?

2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok semmit a szituációról így csak azt tudtam írni, hogy ha stabil kapcsolata van az illetőnek, akkor ezt próbáld tudatosítani magadban.

Nem bántó szándékból írtam.

2021. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 molnarmarcell21 ***** válasza:

Miért ne jöhetne szóba? Persze elsülhet nagyon rosszul is, de ha ennyire rá vagy kattanva, akkor lehet, hogy megéri kockáztatni.


Irigylem, hogy valaki ennyire rajong érte :(

2021. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
Na, kérdező, lett belőle valami?
2021. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!