Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire igaz az, hogy közigaz...

Mennyire igaz az, hogy közigazgatásban zömében olyan nők dolgoznak, akiknek van egy jómódú férje aki eltartja őket? És férfiként gáz e közigazgatásban dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Sztem hülyeség. Én is dolgoztam évekig a közigazgatásban. Igaz, jól kereső férjem van, de sose kellett hogy eltartson. Viszont rengeteg egyedülálló anyuka kolléganőm volt.
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Te is nő vagy. Férfiként gáz ott dolgoznom
2021. márc. 21. 20:59
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Ja és nem gáz férfiként ott dolgozni szerintem, de tény és való, hogy valahogy azt figyeltem meg, hogy általában az önbizalomhianyos pasik mennek és maradnak ott.
2021. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed annak? (Első és második válaszoló vagyok ismét.)
2021. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#4

Azért, mert alacsony a fizetés.

2021. márc. 21. 21:01
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával pld nem, vagy ha elersz már egy közepvezeto szintet akkor elfogadható már.
2021. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
En korhazban a hiresen meg nem fizetett noverek kozt ismertem tobb olyat, akik vegtelenul turelmesek, kedvesek voltak, elhivatottsagbol csinaljak es rendesen elnek, nem a noveri fizetesbol.
2021. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#6

Diplomával a garantált bérminimumot adják

A McDonalds is jobban fizet

2021. márc. 21. 21:21
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötelező a közszolgálatban dolgozni. Aki nem elhivatottságból csinálja, hanem szinte csak és kizárólag az anyagi szempontokat nézi, az nem való a közigazgatásba, mert az nem az anyagi jólétről és nyerészkedésről szól, hanem a közösség szolgálatáról. Ahhoz pedig elhivatottság, kellő alázat és munkatisztelet szükséges. A kérdezőben láthatóan egyik sincs meg. Javaslom holnap jelentkezzen a McDonaldsba, az nyilván magasabb színvonalú munka, csak arrra leszek kíváncsi meddig bírja, mert nem sokáig az is biztos. Persze ezt mi már sose tudjuk meg.
2021. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%

Minden egyes szakma női képviselőinek megvan a maga primitív, rosszindulatú negatív sztereotípiája. Ha meghaladja az IQd a 80at,akkor ezekkel nem kell foglalkozni.

Az meg mégis kinek a szemében gáz, hogy valakinek milyen szakmája van? A munka, az, hogy hasznos tagja akarsz lenni a társadalomnak semmilyen körülmények között nem gáz,válassz bármit is.

2021. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!