Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő alatt ismertétek...

Mennyi idő alatt ismertétek ki a kollektíva tagjait?Nálatok is vannak utálkozások ha nincsenek is teljesen nyíltan kinyilvánítva?

Figyelt kérdés
Nálunk szűk 1,5 év alatt.Kis kollektíva mindössze hatan vagyunk.Az a benyomásom itt senki senkit igazán nem szeret kivéve talán a főnöknő az egyik munkást bár ő is mond-ezt azt a főnöknőre a háta mögött. Látszólag mindenki mindenkiivel jóban van,de vannak szövetkezések.Néha hanyingerem van az egésztől. Ma jött új munkás és a lajhár kolléga rögtön leminősítette a főnöknőnek,hogy valamit nem tud és lassan megy neki.Azért jobb lenne ezzel vigyázni mindent lehet látni,hallani.
2021. márc. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónap bőven elég volt. 1-1,5 év után jócskán megcsömörlöttem tőlük
2021. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt érzem én is...kb.az első év közeledtével kezdtek kiütközni dolgok és ez egyre rosszabb...egyre több hibát is elkezdtem észrevenni és félő ez eddig is így volt...láttam hibákat,felületességet mostmár komolyabbakat is meglátok vagy azért mert jobban benne vagyok a folyamatban,átlátom az egészet.Katasztrófa...váltáson gondolkodom.
2021. márc. 22. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónap elég volt. Fél évig bírtam,ilyen szemét emberek között még nem dolgoztam (multi számviteli osztály.)
2021. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!