Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kollektíva néhány tagja...

Ha a kollektíva néhány tagja azon munkálkodik, hogy kitúrjon a munkáról mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés
A munka magában véve jó. A kollektíváján is vsn néhány korrekt ember,akik senkihez sen húznak,de vannak néhányan akik összefognak és megpróbálnak másoknak keresztbe tenni.A főnökökkel sincs gondom és bár kértem, ígérte mégsem tesz nagyon ellene.Tett valamit de az nem sok.Lehet az utóbbi húzás után lép,mert nem tetszett neki.A részlegen ahol négyen dolgozunk két napot egyik kolléganő hiányzott,egy nap szünet után a másik hiányzott két napot,majd megint egy nap után a kolléga is eljátszotta ugyanezt.És ez úgy lett intézve, hogy egyedül maradjak a váltásban rám dzakadjon a munka,így is azt nézik hogy minél több munka rám maradjon utána meg keresik benne a hibákat, próbálnak bemártani. Már szétküldtem pár helyre az önéletrajzomat,bár a munkával nem lenne gondom,de ilyen elme betegekkel akikban teljesen elveszítettem a bizalmamat nem tudok együttműködni,ha tartósan nem változik valami.

2019. okt. 26. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Most igazából a teljes kollektíva ellened van. A teljes részleg, mindhárom másik ember ellened szervezkedik. Valamit tenned kellett amivel ezt kiérdemelted. Ezen kellene először elgondolkozni, mert a következő helyen sem lesz jobb.

Egyébként az ilyeneket annyira egyszerű kivédeni.

Pusztán becsülettel, normálisan kell dolgozni és egyenesnek lenni. Nem kell beleállni a játékba, nem adni támadási felületet munka terén, a magánéletet meg nem bevinni a munkahelyre és kész.

2019. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkámat jól végzem ez már folyik egy ideje,az egyik kolléganő szeretné ha elmennék...a hátam mögött minostik a munkámat a főnöknek,aki nem dől be ennek mert rákérdeztem nála és én is kitaláltam róluk neki.A főnök azt mondta lelkiismeretesen végzem a munkámat ne törődjek velük meg őket az is zavarja ,hogy rám nem szól rám a főnök,mert nem adok rá okot.Maganeletet nem viszem be,próbáltak már arról is puhatolózni. Csak nehéz ellensúlyozó közöttük mert más részletből is benne van ebben 1-2 ember.
2019. okt. 26. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként hallomásból tudom ezen a részlegen mindog gond volt a két kolléganő mindig elüldözte onnan a munkásokat, érthetetlen miért. A főnök maga is mondta ezt meg azt is mostmár nagyon elege van belőle és ássa a csapdát magának a kolléganő és van más megoldása és nem pótolhatatlan. Kért tőlem két hetet hogy megoldja ha lehet úgy hogy mindenki maradjon,a két hét lassan lejár
2019. okt. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!