Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kormányhivatal vagy a gyár...

Kormányhivatal vagy a gyár lenne a jobb munkahely?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
De miért keresnél nettó 140et? Múltkor azt írtad, hogy arra készítenek fel, hogy főosztályvezető legyél...... bértábla van. Menj olyan helyre ahol kormánytisztviselő lehetsz. Gyárban talán üzemasszisztens lehetsz. Esetleg gyártósori munkás. Viszont onnan is nehéz kitörni. Helyedben elmennék közigbe. Nem ügyintézőnek, hanem valami komolyabb munkakörbe. Elkezdenék egy pénzügy-számvitel képzést. Akár a 2 éves fokszot. Aztán azzal már mehetsz multihoz pénzügyi területre. Én közigben dolgozok és nálunk a felsőfokú végzettséggel rendelkezőket idén már bruttó 300 kezdővel veszik fel. Terület és tapasztalat függő természetesen. Kevesebbet a középfokú végzettséggel rendelkezők kapnak. Multihoz akarok menni én is, de nem találtam semmi nekem valót. Ezért a köziget választottam. Jelenleg egy okj és egy bsc képzést csinálok mellette. Bőven van rá időm és a fizetés se szörnyű. Persze nem tervezek éveket itt tölteni.
2021. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A főosztályvezetős kérdést nem én írtam ki. Több embert is ismerek akik a közig-szervezőt végezték, de egyik sem osztályvezető, kormányablakban dolgoznak vagy önkormányzatnál érettségis pozícióban.

Bruttó 300 az éhbér. Ebből nem veszek saját házat.

2021. márc. 30. 21:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem veszel belőle házat. Ha gyárban annyit kapnál, hogy házat veszel.....akkor menj oda mindenképp. De nem hiszem, hogy gyártósoron kívül ott más lehetőség lenne ezzel a végzettséggel.
2021. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs is. Szakmát akarok tanulni, hegesztő leszek
2021. márc. 31. 20:51
 15/17 anonim válasza:
100%
Múltkor még vájár akartál lenni :D
2021. ápr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos már bezártak a bányák.
2021. ápr. 2. 17:42
 17/17 A kérdező kommentje:
Abban viszont biztos vagyok, hogy bármi jobb lenne a közigazgatásnál és a közszféránál lejjebb nincsen.
2021. ápr. 3. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!